Ramona Üprus, Hannes Hani ja Oskar Männik on kolmekordsed Eesti noorte meistrid

Täna selgusid Pärnu spordihallis EV100 Eesti Noorte Meistrivõistlused 2018 meistrid.

Hannes Hani, Ramona Üprus ja Oskar Männik tulid kolmekordseks Eesti meistriks.
U13 vanuseklassi üksikmängus võitis Triitoni Sulgpalliklubi esindaja Hannes Hani kuldmedali, kui alistas finaalis Rene Leemani 21-10; 21-17. Paarismängus võideti koos klubikaaslase Daniel Kornejeviga Oliver Sokk ja Tregert Gustav Värv. Segapaarismängus oli raske ja tasavägine finaalmäng Marta Emili Teller – Daniel Kornejevi vastu. Kuid võit klubikaaslaste üle saavutati ja Hannes Hani sai oma 13. sünnipäeval kaela kolm kuldmedalit.

U15 vanuseklassi tüdrukute seas võidutses kindlalt Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindajanna Ramona Üprus. Üksikmängus alistas Üprus kindlalt eelmise aasta Eesti meistri kahes geimis. Naispaarismängus kaitses Ramona eelmisel aastal võidetud tiitlit, kuid sel korral koos Trtiitoni mängija Catlyn Kruusiga. Segapaarismängu kulla riputas Üprus endale kaela U17 vanuseklassis, kus koos Artur Ajupoviga võideti esikoht.

U15 vanuseklassis tegi Nõo Sulgpalliklubi ridadesse kuuluv Oskar Männik puhta töö, kui noppis kõik kolm esikohta. Üksikmängu finaalis oli tõsine jõuproov klubikaaslase Rannar Zirkiga, kellest kolmes geimis siiski jagu saadi 23-21; 6-21 ja 21-13. Ka poiste paarismängus kergelt alla ei antud. Peeti raske kolmegeimiline mäng Gregor Rämmali ja Mihkel Mart Liimi vastu. Kolmandas geimis Nõo kasvandikud vastastele armu ei andnud ja võitsid otsustava geimi 21-15. Segapaarismängus Võideti meistritiitel koos Johanna Violet Meieriga (SK Triiton).