Raul Must võitis 13. Eesti meistritiitli

Sulgpalli Eesti meistrivõistlustel Tartus tulid üksikmängus Eesti meistriteks Raul Must ja Kristin Kuuba. Raul Must kordas 13. aastat järjest meistritiitli võitmisega seni Heiki Sorge käes olnud rekordit järjestikkuste võitude osas. Finaalis võitis Raul Must Mikk Õunmaad 21-13, 21-9. „Eesti meistriks tulemine on hea tunne, kindlasti tahan olla Eestis parim seni kui sporti teen. Praegu tunnen, et tõsiselt ohtlikud kodused konkurendid mulle veel ei ole ja see kui palju punkte nad saavad sõltub ka sellest, kuidas mina end mobiliseerida suudan“, sõnas Must peale võitu. Pronksmedali sai põnevas kolmegeimilises heitluses Mihkel Laanes, kes võitis Karl Kerti.

Naiste üksikmängus kaitses edukalt eelmisel aastal võidetud tiitlit Kristin Kuuba. Kristin Kuuba ja Getter Saar olid ka turniiri eel peamised pretendendid kullale. Kohtumine lõppes Kristini kasuks  tulemusega 21-8, 21-18. „Olen õnnelik, et võit tuli kahes geimis. Esimeses geimis olin mina ründavam ja sain mängu hästi käima. Teine geim oli tasavägisem ja ta leidis oma mängu“, iseloomustas Kuuba finaali. Pronksi sai teist aastat järjest Kati-Kreet Marran.

Eelmisel aastal läks Kristin KuubaKuuba koju kolme kuldmedaliga, seekord tuli teine tiitel paarismängus Kati-Kreet Marraniga, kui võideti Catlyn Kruusi ja Ramona Üprust. Pronksi võitsid Helen Reino ja Kätlin Lattik. Segapaarismäng pakkus mitmeid üllatusi, medalikolmik oli järjestuses Kristjan Kaljurand ja Hannaliina Piho, teised Vahur Lukin ja Grete Talviste ning pronksil Kristjan Täherand ja Eve Laansoo. Kristjan Kaljurand tuli kahekordseks võitjaks, kui koos Raul Käsneriga tulid nad mitmendat aastat järjest meistriteks meeste paarismängus. Hõbeda said Mikk Järveoja ja Mihkel Laanes ja pronksmedali Heiko Zoober ja Mikk Õunmaa.