Eesti meistrivõistlustel on Raul Mustal ja Kristin Kuubal võimalus tiitlit kaitsta

Meeste üksikmängus on Raul Mustal head väljavaated noppida 13 järjestikkuna tiitlivõit. Esimeses ringis pidi Must mängima oma treeneri Tauno Toomingu vastu, keda võitis 21-11, 21-11. Veerand- ja poolfinaal tõid vastu Eesti noorte parimate mängijate hulka kuuluvad Marcus Lõo ja Karl Kerti. Kuigi mängud pakkusid põnevaid pallivahetusi, siis noortel konkurentidel Musta vastu seekord reaalseid võidu väljavaateid veel ei tekkinud. Poolfinaal Karl Kerti vastu lõppes Raul Musta kasuks 21-10, 21-11. Teine poolfinaal pakkus rohkem pinget, kus vastamisi läksid teise asetusega Mihkel Laanes ja kolmanda paigutusega Mikk Õunmaa. Kolmegeimilisest mängust väljus võitjana Mikk Õunmaa 22-20, 14-21, 21-19.

Naiste üksikmängus kohtuvad finaalis esimese asetusega Getter Saar ja teise paigutusega Kristin Kuuba. Saar alistas poolfinaalis Kaisa Simoni 21-10, 21-11.  Kristin Kuuba kohtus kolmanda paigutusega Kati-Kreet Marraniga, kelle võitmiseks pidi kolmes geimis vaeva nägema. Kohtumine lõppes Kuuba kasuks 21-8, 18-21, 21-10. Saar ja Kuuba mängisid finaalis ka eelmise aasta meistrivõistlustel ning siis sai võidu Kristin Kuuba.

Segapaarismängus lähevad finaalmängus vastamisi Vahur Lukin – Grete Talviste ning Kristjan Kaljurand – Hannaliina Piho. Segapaarismängu esimeses ringis suutsid Kaljurand – Piho alistada eelmise aasta Eesti meistrid Kristin Kuuba ja Mihkel Laanese.

Naispaarismängu finaali jõudsid Kristin Kuuba – Kati-Kreet Marran ning noored üllatajad Catlyn Kruus ja Ramona Üprus.
Meespaarismängus lähevad finaalis vastamisi tiitlikaitsjad Kristjan Kaljurand – Raul Käsner ning Mihkel Laanes – Mikk Järveoja.