GP-sarja 3. etapi võitis Raul Must

6.-7.jaanuaril 2018 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja 3.etapp, kus osales üle 200 sulgapalluri. Esindatud olid mängijad lisaks Eestile ka Lätist, Soomest, Indiast,  ja Rootsist. Parimad selgitati 4-tugevusklassis ja 5-s erinevas mänguliigis. See etapp oli ühtlasi ka viimaseks ametlikuks omavahelisteks jõuprooviks enne veebruaris toimuvaid Eesti Meistrivõistlusi Tartus. Meistriliigas olid kohal peaaegu kõik valitsevad Eesti Meistrid – üksikmängudes Raul Must ja Kristin Kuuba ning paarismängudes Raul Käsner/Kristjan Kaljurand ja Mihkel Laanes/Kristin Kuuba. Puudus vaid Kuuba naispaariline Helina Rüütel, kes vigastuse tõttu etapi vahele jättis.

Meistriiigas meesteüksikmängus võitjas kahtlust ei tekkinud, sest Raul Must (Triiton) alistas kõik vastased kindlalt kahes geimis. Finaalis võitist ta klubikaaslase Mihkel Laanese (21-15 ja 21-10). Naisteüksikmängus võitis samuti Kristin Kuuba (Triiton) kõik vastased kahes geimis. Teisele kohale tuli Kati-Kreet Marran, kes alistus finaalis seisuga 20-22 ja 21-13.

Meestepaarismängus jõudsid finaali TÜASK-i esindajad Raul Käsner/Kristjan Kaljurand ja Triitonist Heiko Zoober/Mikk Õunmaa. Raul ja Kristjan võitsid kindlalt kahes geimis, andes finaali vastastele 17 ja 14 punkti.
Naispaarismängus läks võitja selgitamiseks vaja kolme geimi. Kati-Kreet Marran/Liisa-Lotta Tannik (Triiton) võitsid seisuga TÜASKi esindajad Hannaliina Piho/Sigrid-Laura Moora tulemusega 21-19; 18-21; 21-8.

Segapaarismängus ei lasknud ennast Mihkel Laanes/Kristin Kuuba üllatada kellelgi ning võitsid finaalis kindlalt pealinlasi Andres Aru/Ulla Helmi (Tondiraba SK) seisuga 21-13; 21-16.