Eesti noored võistlevad Portugalis

Eesti noored võistlevad juunioride Euroopa karikaetapil Portugalis. 1.-3. detsembrini leiab Caldas da Rainha linnas aset “IX Portuguese Junior 2017”.

Meesüksikmängus on Marcus Lõol 6. asetus ning esimene mäng on kohaliku mängija Ricardo Eduardo  vastu. Naisüksikmängus on Victoria Korobova esimeseks vastaseks prantslanna Marion Le Turdu. Liisa Tannik kohtub esimeses ringis Portugali esindaja Catarina M.Martinsiga. Merit Mägile naeratas loosiõnn ja ta alustab oma esimest mängi teisest ringist.

Matis Kaart ja Alexander Raudsepp omavad meeste paarismängus turniiri 6. asetust. Esimeses ringis kohtuvad eestlased Šveitsi esindajate Yanis Aurillo – Yul Schmidiga. Merit Mägi ja Victoria Korobova alustavad naispaarismänge teisest ringist, kus kohtuvad samuti Šveitsi esindajate, 3. asetusega Aline Müller – Jenjira Stadelmanniga.

Segapaarismängus alustavad nii Merit Mägi – Alexander Raudsepp kui ka Liisa-Lotta Tannik – Matis Kaart oma mänge esimesest ringist, kust mõlemad paarid kohtuvad portugaallastega.

Vaata kõiki tabeleid siit!