Mihkel Laanes jõudis Bulgaarias põhiturniirile.

Bulgaarias, Sofias peeti 5.-8. oktoobrini Babolat Bulgarian International 2017 Euroopa karikaetapp.

Meesüksikmängus jõudis Mihkel Laanes põhiturniirile. Kvalifikatsioonis alistas Laanes Kreeka mängija Paschalis Melikidise ja sakslase Tobias Mundi kahes geimis ning tagas koha põhiturniiril. Esimeses ringis oli Mihkel Laanese vastaseks ungarlane Bence Pytel, kes sel korral oli eestlasest napilt tugevam ja võitis mängu 19-21; 21-10; 21-11. Mikk Järveoja kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud.

Meespaarismängu põhitabeli esimeses ringis läksid Mikk Järveoja ja Mihkel Laanes vastamisi tugeva Iisraeli paari Alexander Bass – Shai Geffeniga (BWF 142.). 45-minutilises kohtumises mängisid mehed omavahel kolm geimi. Tasavägise mängu võidsid sel korral siiski Iisraeli mehed seisuga 16-21; 21-18 ja 17-21.