Selle aasta Sulgpall kõigile koolitused

„Sulgpall kõigile“ on Rahvusvahelise Sulgpalliföderatsiooni programm, mida on ellu viidud rohkem kui sajas riigis. Ka Eestis on tänaseks osalenud juba ca 150 kooli. Programmi keskmes on koolitused õpetajatele. Koolitusel saavad osalejad teadmisi sulgpalli mängust, sulgpalli tundide kavandamisest ning kuidas sulgpall toetab noorte kehaliste võimete arengut.

Eesti Sulgpalliliit ja Kirjastus Koolibri annavad igale koolitusel osalejale sulgpalli algõpetuse raamatud – „Sulgpall kõigile. Õpetaja käsiraamat“ ja „Sulgpall kõigile. Tunnikavad“ raamatu. Õpetaja käsiraamat annab ülevaate sulgpalli mängu olemusest ning koolitundides sulgpalli õpetamise metoodikast. Tunnikavade raamatus on 22 näidistundi koos praktiliste harjutustega.
Koolitustel on suur osakaal praktilisel tegevusel, mis annab vajalikud oskused ja teadmised sulgpalli mänguks ja sulgpalli tundide läbiviimiseks. Kaheksa tunnise koolituse läbinud osaleja saab Rahvusvahelise Sulgpalliliidu tunnistuse.

Koolitusi viivad läbi Eesti Sulgpalliliidu pikaajalise kogemusega treenerid, kes on läbinud ka Rahvusvahelise Sulgpalliliidu „Sulgpall kõigile“ koolitajate kursuse.

Koolid, kus osaleb „Sulgpall kõigile“ koolitusel mitu õpetajat, saavad sulgpallivarustuse komplekti, mis sisaldab sulgpalli reketeid, palle ja võrke.

Kohtla-Järvel 23. oktoobril Kohtla-Järve Spordikeskuses. Registreerumine 13. oktoobrini.

Raplas 24. oktoobril Sadolin Spordihoones. Registreerumine 13. oktoobrini.

Kuressaares 31. oktoobril Kuressaare Spordikoolis. Registreerumine 20. oktoobrini.

Osalustasu 15 eurot.

Lisainfo koolituste kohta ja registreerumine:

Maris Mehine, „Sulgpalli kõigile“ koordinaator: +372 51 949629, info@badminton.ee