Kati-Kreet Marran jõudis Poolas veerandfinaali

Poolas toimuval Polish International 2017 jõudis  Kati-Kreet Marran naisüksimängus veerandfinaali.
Esimeses ringis alistas Marran turniiri 7. asetusega Valgevenest pärit Krestina Silichi 21-13 ja 21-18. Teises ringis oli vastaseks tšehhitar Magdalena Lajdova,  kelle Kati võitis kahes geimis seisudega 21-10 ja 21-18. Veerandfinaali vastaseks oli turniiri esimese asetusega tšehhitar Katerina Tomalova, kellele paremust Marran sel korral tunnistas 13-21; 13-21. Mihkel Laanes ja Mikk Järveoja esimesest ringist edasi ei jõudnud.

Meespaarismängus pidid Laanes – Järveoja tunnistama poolakate Jablonski – Smilowski paremust kahes geimis ning piirdusid avaringiga. Segapaarismängus Kati-Kreet Marran ja Sander Merits Poola segapaarist jagu ei saanud.