Eestlased Belgian Internationalil

Belgias toimunud “Belgian International 2017” Euroopa karikaetapil alustas Helina Rüütel naisüksikmänge kvalifikatsiooniringidest. Helina kohtus esimeses ringis Nigeeria esindajanna Grace Gabrieliga, kelle alistas kolmes geimis (17-21; 21-18; 21-18). Kvalifikatsiooni teises ringis oli Helina vastaseks taanlanna Camilla Martens, kelle paremust Rüütel pidi sel korral tunnistama 15-21 ja 16-21.

Kristin Kuuba alustas üksikmängu põhitabeli esimesest ringist, kus talle vastaseks oli Taani noor tulevikulootus Line Christophersen. See oli naiste teine omavahel kohtutud matš ja ka sel korral jäi Kristin taanlannale napilt alla (14-21; 22-24).  Line jõudis turniiril veerandfinaali.

Naispaarismängus kohtusid Kuuba-Rüütel põhitabeli esimeses ringis hollandlaste Debora Jille – Imke Van Der Aariga. Eestlannad kaotasid hollandlastele kolmes geimis, seisudega 21-17; 6-21 ja 21-18. Hollandlased asuvad täna mängima kohtumist finaali pääsuks.