Kristin Kuuba ja Helina Rüütel Euroopa karikaetapil 3. kohal

Ukrainas Harkivis 20000 dollari suuruse auhinnafondiga Euroopa karikaetpail sai Helina Rüütel kolmanda koha nii üksikmängus kui paarismängus.

Kristin Kuuba ja Helina Rüüteli jaoks põhialal paarismängus, kus turniiritabelis omati kolmandat asetust, jõuti kindlate võitudega poolfinaali. Poolfinaalis tulid maailma edetabelis 61. kohal asuvate eestlannade vastaseks Ukraina mängijad Maria Ulitina ja Natalya Voytsekh. Mõlemad ukrainlannad on tugevad üksikmängijad, Voytsekh tuli samal turniiril võitjaks üksikmängus ning Ulitina oi 9. kohal RIO OM-l. Poolfinaali alustasid Kuuba ja Rüütel kindlalt võites esimese geimi ning omasid viimaste punktideni initsiatiivi ka teises geimis, kuid ukrainlannad suutsid mängu viigistada. Kolmandas geimis kulges mäng tasavägiselt, kuid taas olid geimi lõpuosas paremad vastased ning Eesti paar pidi vastu võtma kaotuse 21-13, 18-21, 16-21.

Kuuba ja Rüütel teevad järgmise võistluse juba nädala pärast Belgias.