Kuuba ja Rüüteli MM debüüt lõppes 17. kohaga

Sulgpalli maailmameistrivõistlustel Glasgows tegid õnnestunud etteaste Kristin Kuuba ja Helina Rüütel, kes saavutasid 17. koha. Kolmekümne kahe parima seas tulid Kuuba ja Rüüteli vastasteks tänavuse EM-i pronksmedali võitjad Olga Morozova ja Anastasia Chervyakova Venemaalt (BWF 23). Mängu esimest geimi alustasid eestlannad hästi ja suutsid kuni geimi keskpaigani juhtida, seejärel said vastased napi edu, mida suutsid lõpuni hoida. Teises geimis Kuubal ja Rüütelil samasugust jõudu enam ei jätkunud ja kohtumine lõppes 18-21, 9-21. „Esimese geimiga jääme rahule, suutsime rünnata ja teha nende elu raskeks. Teises geimis ajasid nad aga tempo väga kõrgeks ja sellega me enam toime ei tulnud“, võtsid Kuuba ja Rüütel mängu kokku.