Kristin Kuuba ja Helina Rüütel Euroopa Karikaetapil 16 parema seas

Kristin Kuuba ja Helina Rüütel jõudsid Croatian International Euroopa Karikaetapil naisüksikmängus 16 parema sekka. Kuuba alistas esimeses ringis venelanna Ekaterina Kut’i kahes geimis 21-11; 21-16. Helina Rüütel võitis esimeses ringis Austria esindajanna Sonja Langthaleri kindlalt kahes geimis, seisuga 21-10 ja 21-17.

Naispaarismängus jõudsid Kristin Kuuba ja Helina Rüütel veerandfinaali. Turniiri 1. asetusega naispaar Kuuba – Rüütel said vastastelt loobumisvõidu ning jõudsid seeläbi veerandfinaali. Naiste poolfinaali vastaseks tuleb Sigrid Arnadottir – Margret Johannsdottiri (Island) ja Antonia Meinke (Austria) – Ana Marija Setina (Sloveenia) omavahelise mängu võitja.

Samal ajal toimub Itaalias Milan Junior Open, kus 13-aastane Catlyn Kruus jõudis U19 vanuseklassi segapaarismängus finaali. Catlyn Kruus mängib segapaari Itaaliast pärit Giorgio Gozziniga. Paar kohtub finaalmängus turniiri 2. asetusega šveitslaste Soen Rimmer – Marion Varriniga. Catlyn mängib Itaalias ka U15 vanuseklassis naisüksikmängu ning U17 vanuseklassis naispaarismängu koos šveitslase Jenny Eberhardtiga.

Vaata Horvaatia turniiri kõiki tulemusi siit!

Vaata Milan Junior turniiri kõiki tulemusi siit!