Võistluskalender 2017/2018 Tournament Calender

Kuupäev/ Date

Võistlus, Koht, Korraldaja, Registreerimise tähtaeg

Vanuseklassid / tugevusklassid

Event, Organizer, Entry deadline, Age groups

 

September


2/09/2017
Hooaja avavõistlus, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

9/09/2017
Li Ning superseeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

16/09/2017
Tondiraba Sünnipäevaturniir, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Juhend Tabelid  Tulemused   Tulemused
23-24/09/2017
Noorte GP I etapp, Pärnu Spordihall
U11, U13, U15, U17, U19

30/09/2017
Pärnu paarismängu turniir, Pärnu Spordihall

30/09-01/10/2017
GP-1, Lasnamäe sulgpallihall
M, 1, 2, 3

 

Oktoober


7/10/2017
Paarissuled I etapp, Tartu Ülikooli Spordihoone

7/10/2017
Tallink Open, Tallinki Tennisekeskus
M, 1, 2, 3, 4

14/10/2017
Babolat Seeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

14-15/10/2017
Noorte GP-2, Lasnamäe Sulgpallihall
Juhend Registreerimisvorm
U11-U19
Juhend Tabelid  Tulemused

21/10/2017
Yonex Cup I etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Juhend Tabelid  Tulemused

22/10/2017
Ema-Isa-Laps, Lasnamäe sulgpallihall
A, B, C
Juhend  Tabelid

28/10/2017
Babolat Seeria II etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

 

November


4/11/2017
Omega PM T, Lasnamäe sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Juhend Tabelid  Tulemused

11/11/2017
GP II Etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

18/11/2017
Li Ning superseeria II etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

25-26/11/2017
Noorte GP-3, Lasnamäe sulgpallihall
U11, U13, U15, U17, U19

25/11/2017
Sulestaarid 2017, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

 

Detsember


2/12/2017
Paarissuled II etapp, Tartu Ülikooli Spordihoone
M, 1, 2, 3, 4

08-10/12/2017
Estonian Junior, A Le Coq spordihoone
U17, U19 ja U11-U15
Practice courts  
U17 Invitation Juhend Tabelid  Tulemused

9/12/2017
Babolat Seeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall
Juhend  Tabelid
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

16/12/2017
Yonex Cup II etapp, Lasnamäe sulgpallihall
Juhend
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

30/12/2017
Tallinki Aastavahetuse turniir, Tallinki Tennisekeskus
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid Juhend Tabelid  Tulemused

 

Jaanuar


06/01-07/01/2018
GP-3, Tartu Ülikooli Spordihoone
M, 1, 2, 3,
Juhend Tabelid  Tulemused

11-14/01/2018
Yonex Estonian International, TTÜ SpordihooneJuhend Tabelid  Tulemused

20/01/2018
Li Ning superseeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

27/01/2018
Babolat Seeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

27-28/01/2018
Noorte GP-5, Tartu Ülikooli Spordihoone
U11-U19
Juhend Tabelid  Tulemused

 

Veebruar


02-04/02/2018
EV100 Eesti Meistrivõistlused, Tartu, A le Coq SpordihooneJuhend Tabelid  Tulemused

10/02/2018
Yonex Cup III etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused
17/02-18/02/2018
GP IV Etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused24/02/2018
Tallinki Vabariigi Aastapäeva turniir, Tallinki Tennisekeskus
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

 

Märts


3/03/2018
Caesar Cup VIII, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

3-4/03/2018
EV100 Eesti Noorte Meistrivõistlused, PärnuJuhend Tabelid  Tulemused

10/03/2018
Li Ning superseeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

17/03/2018
Muruturniir, Tallinn, Tondiraba Sulgpallihall
A, B, C
Juhend Tabelid  Tulemused

24/03/2018
Babolat Seeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

31-01/04/2018
EV100 Eesti Seenioride ja Juunioride Meistrivõistlused, Tartu Ülikooli SpordihooneJuhend Tabelid  Tulemused

 

Aprill


7/04/2018
Li Ning superseeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

14-15/04/2018
Noorte GP-6, Tartu Ülikooli Spordihoone
U11, U13, U15, U17, U19
Juhend Tabelid  Tulemused

21/04-22/04/2018
GP-5, Tartu Ülikooli Spordihoone
M, 1, 2, 3
Juhend Tabelid  Tulemused

28/04/2018
Babolat Seeria VI etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4

28/04/2018
Paarissuled III etapp, TÜASK
M, 1, 2, 3, 4

Mai


1/05/2018
Ettevõtete sulgpall, Tondiraba Sulgpallihall
Harrastajad, Eliit, MÜ, NÜ, MP, NP, SP
Juhend Tabelid  Tulemused

5/05/2018
Kevadsuled, Sparta
1, 2. 3, 4 liiga Juhend Tabelid  Tulemused

12/05/2018
GP finaal, TallinkJuhend Tabelid  Tulemused

19/05/2018
Yonex Cup IV etapp, Lasnamäe sulgpallihall
M, 1, 2, 3, 4
Juhend Tabelid  Tulemused

18-20/05/2018
Selli mängud, A le Coq SpordihooneJuhend Tabelid  Tulemused