Spordiaastaraamat 2015

  1. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

6.–8. veebruar, Tartu

Meesüksikmäng (32). 1. Raul Must, SPK Triiton; 2. Mikk Järveoja, Tartu ÜASK; 3. Heiko Zoober, SPK Triiton. Naisüksikmäng (18). 1. Kati Tolmoff, SPK Triiton; 2. Karoliine Hõim, Tartu ÜASK; 3. Getter Saar, Tondiraba SPK. Meespaarismäng (18). 1. Kristjan Kaljurand – Raul Käsner, Tartu ÜASK; 2. Karl Kivinurm – Vahur Lukin, SPK Tallinna Kalev; 3. Mikk Järveoja, Tartu ÜASK – Mihkel Laanes, SPK Triiton. Naispaarismäng (12). 1. Karoliine Hõim, Tartu ÜASK – Kati Tolmoff, SPK Triiton; 2. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK – Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton; 3. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Nõo SPK. Segapaarismäng (19). 1. Raul Must – Kati Tolmoff, SPK Triiton; 2. Raul Käsner – Karoliine Hõim, Tartu ÜASK; 3. Kristjan Kaljurand – Laura Tomband, Tartu ÜASK.

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

JUUNIORID U-19 (11. ja 12. aprill, Tartu)

Noormeeste üksikmäng (16). 1. Heiko Zoober, SPK Triiton; 2. Tanel Namm, SPK Triiton; 3. Mikk Õunmaa, SPK Triiton. Neidude üksikmäng (13). 1. Kristin Kuuba, Nõo SPK; 2. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK; 3. Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton. Noormeeste paarismäng (7). 1. Mikk Õunmaa – Heiko Zoober, SPK Triiton; 2. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Mario Saunpere, Tondiraba SPK; 3. Karl Kert, SPK Triiton – Marcus Lõo, Nõo SPK. Neidude paarismäng (10). 1. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK – Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton; 2. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Nõo SPK; 3. Eliise Kikas – Grete Pall, SPK Triiton. Segapaarismäng (11). 1. Heiko Zoober, SPK Triiton – Helina Rüütel, Nõo SPK; 2. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Kristin Kuuba, Nõo SPK; 3. Mario Saunpere, Tondiraba SPK – Kati-Kreet Marran, Nõo SPK.

NOORED U-17 (7. ja 8. märts, Tallinn)

Poeglaste üksikmäng (15). 1. Albert Tamm, Nõo SPK; 2. Matis Kaart, SPK Triiton; 3. Marcus Lõo, Nõo SPK. Tütarlaste üksikmäng (10). 1. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK; 2. Hannaliina Piho, Tartu ÜASK; 3. Aidi Hamburg, Tondiraba SPK. Poeglaste paarismäng (7). 1. Karl Kert, SPK Triiton – Marcus Lõo, Nõo SPK; 2. Matis Kaart – Mart Ott, SPK Triiton; 3. Daniel Juht, Pärnu SpK – Mikko Leo Selg, Tartu ÜASK. Tütarlaste paarismäng (5). 1. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK – Grete Pall, SPK Triiton; 2. Hannaliina Piho, Tartu ÜASK – Liisa Tannik, SPK Triiton; 3. Karolin Kardmaa, Tartu ÜASK – Editha Schmalz, Tallinna Sulgpallikeskus. Segapaarismäng (6). 1. Marcus Lõo – Kati-Kreet Marran, Nõo SPK; 2. Matis Kaart, SPK Triiton – Hannaliina Piho, Tartu ÜASK; 3. Karl Kert – Liisa Tannik, SPK Triiton.

NOORED U-15 (7. ja 8. märts, Tallinn)

Poiste üksikmäng (17). 1. Karl Kert, SPK Triiton; 2. Hans-Kristjan Pilve, Pärnu SpK; 3. Klaus Erik Kruus, Tallinna Sulgpallikeskus. Tüdrukute üksikmäng (8. märts, Tallinn; 19). 1. Mari Ann Karjus, Tondiraba SPK; 2. Karina Kapanen, Tartu SS Kalev; 3. Victoria Korobova, SPK Triiton. Poiste paarismäng (5). 1. Andreas Eskor – Robert Sokman, SPK Triiton; 2. Matthias Lill, Viimsi SPK – Hans-Kristjan Pilve, Pärnu SpK; 3. Mark Lepnjov, SPK Triiton – Kevin Narusk, Nõo SPK. Tüdrukute paarismäng (7). 1. Elliki Juhkam, Pärnu SpK – Mari Ann Karjus, Tondiraba SPK; 2. Karina Seero – Victoria Sulbi, SPK Triiton; 3. Victoria Korobova – Kaisa Leidik, SPK Triiton. Segapaarismäng (7). 1. Klaus Erik Kruus, Tallinna Sulgpallikeskus – Mari Ann Karjus, Tondiraba SPK; 2. Hans-Kristjan Pilve, Pärnu SpK – Arina Krõlova, Tallinna Sulgpallikeskus; 3. Robert Sokman – Kaisa Leidik, SPK Triiton.

 

  1. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

10.–16. august, Jakarta (Indoneesia)

Meesüksikmäng (63). 1. Long Chen, Hiina; 2. Chong Wei Lee, Malaisia; 3. Kento Momota, Jaapan ja Jan Ø. Jørgensen, Taani; 17. Raul Must. Raul Musta mängud. 1/32-finaal: – Luka Wraber, Austria 2:0 (21:10, 27:25); 1/16-finaal: – Long Chen, Hiina 0:2 (15:21, 7:21). Naisüksikmäng (48). 1. Carolina María Marín, Hispaania; 2. Saina Nehwal, India; 3. Ji-Hyun Sung, Lõuna-Korea ja Lindaweni Fanetri, Indoneesia; 33. Kati Tolmoff. Kati Tolmoffi mängud. 1/32 finaal: – Ngan Yi Cheung, Hongkong 0:2 (15:21, 11:21).

 

JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

4.–15. november, Lima (Peruu)

Neidude üksikmäng (115). 1. Jin Wei Goh, Malaisia; 2. Ying Ying Lee, Malaisia; 3. Natsuki Nidaira, Jaapan ja Moe Araki, Jaapan; 33. Kristin Kuuba; 65. Helina Rüütel. Neidude paarismäng (65). 1. Chen Qingchen – Jia Yifan, Hiina; 2. Du Yue – Li Yinhui, Hiina; 3. Wan-ting Chen – Chia-hsin Lee, Taiwan ja Nami Matsuyama – Chiharu Shida, Jaapan; 9. Kristin Kuuba – Helina Rüütel. Segapaarismäng (109). 1. Zheng Siwei – Chen Qingchen, Hiina; 2. He Jiting – Du Yue, Hiina; 3. Shuto Morioka – Chiharu Shida, Jaapan ja Fachriza Abimanyu – Apriani Rahayu, Indoneesia; 33. Helina Rüütel – Carl Harrbacka/Rootsi.

 

EUROOPA JUUNIORIDE (U-19) MEISTRIVÕISTLUSED

  1. märts – 4. aprill, Lubin (Poola)

Noormeeste üksikmäng (82). 1. Anders Antonsen, Taani; 2. Max Weisskirchen, Saksamaa; 3. Muhammed Ali Kurt, Türgi ja Toma Popov jun, Prantsusmaa; 33. Mihkel Laanes ja Heiko Zoober. Neidude üksikmäng (79). 1. Mia Blichfeldt, Taani; 2. Julie Dawall Jakobsen, Taani; 3. Aliye Demirbağ, Türgi ja Luise Heim, Saksamaa; 5. Kristin Kuuba; 17. Sale-Liis Teesalu. Noormeeste paarismäng (61). 1. Alexander Bond – Joel Eipe, Taani; 2. Ben Lane – Sean Vendy, Inglismaa; 3. Mathias Bay-Smidt – Frederik Søgaard Mortensen, Taani ja Alexander Dunn – Adam Hall, Šotimaa; 9. Mikk Õunmaa – Heiko Zoober; 33. Mihkel Laanes – Mario Saunpere. Neidude paarismäng (62). 1. Julie Dawall Jakobsen – Ditte Soby Hansen, Taani; 2. Verlaine Faulmann – Anne Tran, Prantsusmaa; 3. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Eesti ja Eva Janssens – Yvonne Li, Saksamaa; 17. Kati-Kreet Marran – Sale-Liis Teesalu. Segapaarismäng (77). 1. Max Weisskirchen – Eva Janssens, Saksamaa; 2. Frederik Søgaard Mortensen – Sara Lundgaard, Taani; 3. Ben Lane – Jessica Pugh, Inglismaa ja Alexandre Hammer – Anne Tran, Prantsusmaa; 17. Mihkel Laanes – Helina Rüütel; 33. Mario Saunpere – Kati-Kreet Marran.

Võistkonnad (34). 1. Hispaania (Miren Josebe Azcue, Clara Azurmendi, Isabel Fernández, Alejo Javier Ibeas, Luis Enrique Peñalver, Sara Peñalver Pereira, Pablo Sanmartín, Javier Suarez); 2. Inglismaa; 3. Taani ja Prantsusmaa; 9. Eesti (Kristin Kuuba, Mihkel Laanes, Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel, Mario Saunpere, Sale-Liis Teesalu, Heiko Zoober, Mikk Õunmaa). Eesti võistkonna mängud. 8. alagrupp. 26. märts: – Šveits 2:3; 27. märts: – Holland 1:4; 28. märts: – Soome 4:1; 28. märts: – Kreeka 5:0. Järjestus: 1. Holland 4; 2. Eesti 2; 3. Šveits 2; 4. Soome 2; 5. Kreeka 0.

 

  1. EUROOPA MÄNGUD

22.–28. juuni, Bakuu (Aserbaidžaan)

Meesüksikmäng (32). 1. Pablo Abián, Hispaania; 2. Emil Holst, Taani; 3. Dieter Domke, Saksamaa ja Kęstutis Navickas, Leedu; 24. Raul Must. Naisüksikmäng (32). 1. Line Kjærsfeldt, Taani; 2. Lianne Tan, Belgia; 3. Clara Azurmendi, Hispaania ja Petja Nedeltševa, Bulgaaria; 9. Kati Tolmoff. Naispaarismäng (16). 1. Gabriela Stoeva – Stefani Stoeva, Bulgaaria; 2. Jekaterina Bolotova – Jevgenia Kosetskaja, Venemaa; 3. Lena Grebak – Maria Helsbol, Taani ja Özge Bayrak – Neslihan Yiğit, Türgi; 9. Kristin Kuuba – Helina Rüütel.

 

  1. SUVEUNIVERSIAAD

6.–12. juuli, Gwangju (Lõuna-Korea)

Meesüksikmäng (63). 1. Hyeok-Jin Jeon, Lõuna-Korea; 2. Wan-Ho Son, Lõuna-Korea; 3. Tien-Chen Chou, Taiwan ja Jen-Hao Hsu, Taiwan; 33. Kaspar Kapp. Naisüksikmäng (57). 1. Ji-Hyun Sung, Lõuna-Korea; 2. Porntip Buranaprasertsuk, Tai; 3. Tzu-Ying Tai, Taiwan ja Shiho Tanaka, Jaapan; 17. Karoliine Hõim. Naispaarismäng (42). 1. So-Hee Lee – Seung-Chan Shin, Lõuna-Korea; 2. Dongni Ou – Xiaohan Yu, Hiina; 3. Miki Kashihara – Miyuki Kato, Jaapan ja Ah-Ra Go – Hae-Won Yoo, Lõuna-Korea; 33. Karoliine Hõim – Melissa Mazurtšak. Segapaarismäng (58). 1. Gi-Jung Kim – Seung-Chan Shin, Lõuna-Korea; 2. Ching-Yao Lu – Kai-Hsin Chiang, Taiwan; 3. Sa-Rang Kim – Ah-Ra Go, Lõuna-Korea ja Pei-Chen Hsieh – Min-Hao Tseng, Taiwan; 33. Kaspar Kapp – Melissa Mazurtšak.

Võistkonnad (25). 1. Lõuna-Korea (Ah-Ra Go, Hyeok-Jin Jeon, Gi-Jung Kim, Hyo-Min Kim, Sa-Rang Kim, Sung-Hyun Ko, So-Hee Lee, Yong-Dae Lee, Seung-Chan Shin, Wan-Ho Son, Ji-Hyun Sung, Hae-Won Yoo); 2. Hiina; 3. Tai ja Malaisia 25. Eesti (Karoliine Hõim, Kaspar Kapp, Melissa Mazurtšak, Kert Räis). Eesti naiskonna kohtumised. E-alagrupp. 6. juuli: – Venemaa 1:4; 6. juuli: – Indoneesia 0:5; 7. juuli: – Hongkong 1:4. Järjestus: 1. Indoneesia 3; 2. Venemaa 2; 3. Hongkong 1; 4. Eesti 0.

 

 

 

MAAILMA EDETABELITURNIIRID

 

ETAPP Estonian International, 8.-11. jaanuar 2015 Tallinn, Eesti

Meste üksikmäng (88) 1. Anton Kaisti, Soome; 2. Toby Penty, Inglismaa; 3.-4. Raul Must ja Mark Caljow (Holland); 41.-56. Mikk Järveoja, Karl Kert, Mario Saunpere, Mihkel Laanes, Mikk Õunmaa; 57.-88. Tanel Namm, Tauri Kalmet, Martin Kangur, Heiko Zoober, Sander Merits, Raimo Pregel, Ronald Üprus, Kaspar Suvi.

Naiste üksikmäng (56) 1. Olga Golovanova, Venemaa; 2. Kati Tolmoff; 17.-32. Karoliine Hõim, Kristin Kuuba; 33.-40. Getter Saar; 41.-56. Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran, Sale-Liis Teesalu.

Meeste paarismäng (30 paari) 1. Laurent Constantin-Matthieu Lo Ying Ping, Prantsusmaa; 2. Mika Kongas-Jesper Von Hertzen, Soome; 5.-8. Raul Käsner-Kristjan Kaljurand; 17.-30. Mikk Järveoja-Mihkel Laanes, Mikk Õunmaa-Heiko Zoober, Marten Lepasaar-Ronald Üprus, Martin Kangur-Sander Merits, Vahur Lukin-Karl Kivinurm.

Naiste paarismäng (32 paari) 1. Victoria Dergunova-Olga Morozova, Venemaa; 2. Amanda Madsen-Isabella Nielsen, Taani; 17.-32. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu, Kertu Margus-Laura Tomband, Eliise Kikas-Grete Pall, Aidi Hamburg-Mari Ann Karjus, Helina Rüütel-Kristin Kuuba.

Segapaarismäng (40 paari) 1. Kasper Antonsen-Amanda Madsen, Taani; 2. Max Weisskirchen-Eva Janssens, Saksamaa; 17.-32. Mikk Järveoja-Helina Rüütel, Vahur Lukin-Grete Talviste, Mihkel Laanes-Kristin Kuuba, Karoliine Hõim-Marko Pyykonen (Soome), Kristjan Kaljurand-Laura Tomband; 37.-40. Mario Saunpere-Kati-Kreet Marran, Mikk Õunmaa-Grete Pall.

 

ETAPP Swedish Masters, 15.-18. jaanuar 2015 Uppsala, Rootsi

Meeste üksikmäng ( 88) 1. Rajiv Ouseph, Inglismaa; 2. Pablo Abian, Hispaania; 3.-4. Raul Must ja Steffe Rasmussen, Taani.

Naiste üksimäng (74) 1. Kirsty Gilmour, Šotimaa, 2. Beatriz Corrales, Hispaania; 9.-16. Kati Tolmoff; 33.-38. Laura Vana; 39.-50. Getter Saar, Sale-Liis Teesalu, 51.-74. Karoliine Hõim, Kati-Kreet Marran, Kristin Kuuba, Helina Rüütel.

Naiste paarismäng (41) 1. Anastasia Chervyakova-Nina Vislova, Venemaa; 2. Sophie Brown-Kate Robertshaw, Inglismaa; 9.-16. Kristin Kuuba-Helina Rüütel; 17.-32. Sale-Liis Teesalu-Kati-Kreet Marran.

 

ETAPP Iceland International, 22.-25. jaanuar 2015 Reikjavik, Island

Naiste üksikmäng ( 41) 1. Metet Poulsen, Taani; 2 Nanna Vainio, Soome; 9.-16. Laura Vana.

 

ETAPP Austrian Open, 18.-21. veebruar 2015 Viin, Austria

Naiste üksikmäng (53 ) 1. Cheung Ngan Yi, Hong Kong; 2. Linda Zetchiri, Bulgaaria; 17.-32. Kati Tolmoff; 40.-53. Kristin Kuuba, Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel; 54. Sale-Liis Teesalu.

Naiste paarismäng (32) 1. Suci Rizki Andini-Maretha Dea Giovani, Indoneesia; 2. Heather Olver-Lauren Smith, Inglismaa; 17.-32. Kristin Kuuba-Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu.

 

ETAPP German Open, 24, veebruar-01. märts 2015 Mülheim, Saksamaa

Meeste üksikmäng (72) 1. Jan O Jorgensen, Taani; 2. Dionysius Hayom Rumbaka, Indoneesia; 17.-32. Raul Must.

 

ETAPP All England, 03.-08. märts 2015 Birmingham, Inglismaa

Naiste üksikmäng (40 ) 1 Carolina Marin, Hispaania; Saina Nehwal, India; 33.-40. Kati Tolmoff.

 

ETAPP Portuguese International, 05.-08. märts 2015 Caldas da Rainha, Portugal

Naiste üksikmäng (56) 1. Sayaka Takahashi, Jaapan; 2. Aya Ohori, Jaapan; 3.-4. Karoliine Hõim ja Mette Poulsen, Taani; 33.-40. Getter Saar; 41.-56. Kristin Kuuba, Helina Rüütel.

Naiste paarismäng (25) 1. Ayane Kurihara-Naru Shinoya, Jaapan; 2. Carola Bott-Jennifer Karnott, Saksamaa; 3.-4. Kristin Kuuba-Helina Rüütel ja Kira Kattenbeck-Franziska Volkmann, Saksamaa.

Segapaarismäng (39) 1. Filip Myhren-Wengberg, Rootsi; 2. Marko Pyykonen (Soome)-Karoliine Hõim;  32.-36. Akseli Danskanen (Soome)-Melissa Mazurtšak.

 

ETAPP Swiss Open, 10.-15. Märts 2015 Basel, Šveits

Naiste paarismäng (32) 1. Bao Yixin-Tang Yuating, Hiina; 2. Ayane Kurihara-Naru Shinoye, Jaapan; 17.-32. Sale-Liis Teesalu-Kati-Kreet Marran.

 

ETAPP Polish Open, 18.-21. märts 2015 Arlamov, Poola

Naiste üksikmäng (56) 1. Karin Schnaase, Saksamaa; 2. Marija Ulitina, Ukraina, 17.-32. Getter Saar, Helina Rüütel; 41.-56. Kristin Kuuba.

Naiste paarismäng (24) 1. Pradnya Gadre-N. Sikki Reddy, India; 2. Alex Bruce-Phyllis Chan, Kanada; 9.-16. Kristin Kuuba-Helina Rüütel.

 

ETAPP Finnish Open 02.-05. aprill 2015 Vantaa, Soome

Meeste üksikmäng (77) 1. Vladimir Malkov, Venemaa; 2. Eetu Heino, Soome; 17.-32. Raul Must.

Naiste üksikmäng (65) 1. Beatriz Corrales, Hispaania; 2. Febby Angguni, Indoneesia; 9.-16. Kati Tolmoff; 41.-56. Laura Vana; 57.-65. Getter Saar.

Segapaarismäng (30) 1. Anatoliy Yartsev-Evgeniya Kosetskaya, Venemaa; 2. Gaetan Mittelheisser-Audrey Fontaine, Prantsusmaa; 9.-16. Marko Pyykonen (Soome)-Karoliine Hõim.

 

ETAPP Croatian International 9.-12. aprill 2015 Zagreb, Horvaatia

Naiste üksikmäng (40) 1. Elena Komendrovskaja, Venemaa; 2. Olga Golovanova, Venemaa; 17.-32. Getter Saar.

 

ETAPP Dutch International 16.-19. aprill 2015 Wateringen, Holland

Naiste üksikmäng (59) 1. Lianne Tan, Belgia; 2. Soraya de Visch Eijbergen, Prantsusmaa; 17.-32. Karoliine Hõim.

 

ETAPP Slovenia International 07.-10. mai 2015 Medvode, Slovenia

Meeste üksikmäng (88) 1. Dmytro Zavadsky, Ukraina; 2. Kalle Koljonen, Soome; 9.-16. Raul Must.

Naiste üksikmäng (56) 1. Marija Ulitina, Ukraina; 2. Mia Blichfeldt, Taani; 9.-16. Karoliine Hõim; 41.-56. Getter Saar.

 

ETAPP Spanish International 21.-24. mai 2015, Madriid, Hispaania

Meeste üksikmäng ( 88) 1. Pablo Abian, Hispaania; 2. Rasmus Fladberg, Taani; 9.-16. Raul Must.

Naiste üksikmäng (56) 1. Iris Wang, USA; 2. Beatriz Corrales, Hispaania; 9.-16. Kati Tolmoff; 33.-40. Laura Vana, Karoliine Hõim.

 

ETAPP Riga International 28.-31. Mai 2015 Riia, Läti

Meeste üksikmäng (82) 1. Sergey Sirant, Venemaa; 2. Iztok Utrosa, Sloveenia; 17.-32. Heiko Zoober; 41.-56. Mikk Järveoja; 57.-82. Mario Saunpere, Karl-Rasmus Pungas, Marcus Lõo.

Naiste üksikmäng (48) 1. Anastasia Chervyakova, Venemaa; 2. Akvile Stapusaityte, Leedu; 3.-4. Getter Saar ja Anna Rankin, Uus-Meremaa; 9.-16. Kristin Kuuba; 17.-32. Kati-Kreet Marran, Laura Vana, Helina Rüütel, Sale-Liis Teesalu; 33.-40. Aidi Hamburg, Helis Pajuste; 41.-48. Kätlin Lattik, Hannaliina Piho, Mari Ann Karjus.

Naiste paarismäng (20) 1. Kristin Kuuba-Helina Rüütel; 2. Vimala Heriau-Margot Lambert, Prantsusmaa; 5.-8. Kertu Margus-Laura Tomband; 9.-16. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu, Laura Vana-Monika Radovska (Läti), 17.-20. Aidi Hamburg-Helis Pajuste, Kätlin Lattik-Hannaliina Piho.

Meeste paarismäng (30) 1. Mads Emil Christensen-Kristoffer Knudsen, Taani; 2. Thomas Baures-Thom Gicquel, Prantsusmaa; 5.-8. Raul Käsner-Kristjan Kaljurand, Mikk Järveoja-Heiko Zoober.

Segapaarismäng (32) 1. Andrey Parokhodin-Anastasia Chervyakova, Venemaa; 2. Mads Emil Christensen-Cecilie Sentow, Taani; 9.-16. Kristjna Kaljurand-Laura Tomband; 17.-32. Raul Käsner-Kristin Kuuba, Mikk Järveoja-Helina Rüütel, Heiko Zoober-Kertu Margus.

 

ETAPP Lithuanian International 03.-06. juuni 2015 Kaunas, Leedu

Meeste üksikmäng (76) 1. Adam Mendrek, Tšehhi, 2. Kestutis Navickas, Leedu; 17.-32. Heiko Zoober; 33.-40. Mario Saunpere; 41.-56. Mihkel Laanes, Mikk Õunmaa, Tanel Namm; 57.-86. Sander Merits, Karl-Rasmus Pungas.

Naiste üksikmäng (51) 1. Yvonne Li, Saksamaa; 2. Alesia Zaitseva, Valgevene; 5.-8. Getter Saar; 9.-16. Kristin Kuuba, Sale-Liis Teesalu; 17.-32. Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran; 41.-51. Mari Ann Karjus, Helis Pajuste.

Meeste paarismäng (30) 1. Milosz Bochat-Pawel Pietryja, Poola; 2. Povilas Bartusis-Alan Plavin, Leedu; 5.-8. Kristjan Kaljurand-Raul Käsner; 17.-30. Mihkel Laanes-Mario Saunpere, Sander Merits-Tanel Namm, Mikk Õunmaa-Heiko Zoober.

Naiste paarismäng (20) 1. Marie Batomene-Teshana Vignes Waran, Prantsusmaa; 2. Luise Heim-Yvonne Li, Saksamaa; 5.-8. Kristin Kuuba-Helina Rüütel; 9.-16. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu, Mari Ann Karjus-Helis Pajuste.

Segapaarismäng (30) 1. Soeren Toft Hansen, Taani-Teshana Vignes Waran, Prantsusmaa; 2. Andrey Parokhodin-Anastasia Chervyakova, Venemaa; 5.-8. Heiko Zoober-Helina Rüütel; 9.-16. Mihkel Laanes-Kristin Kuuba.

 

ETAPP US Open 16.-21. juuni 2015, New York, USA

Naiste üksikmäng (44 ) 1. Nozomi Okuhara, Jaapan; 2. Sayaka Sato, Jaapan; 33.-36. Karoliine Hõim.

Segapaarismäng (44) 1. Huang Kaixiang-Huang Dongping, Hiina; 2. Lee Chun Hei Reginald-Chau Hoi Wah, Hong Kong; 33.-36. Anton Kaisti, Soome-Karoliine Hõim.

 

ETAPP White Nights 01.-05. Juuli 2015, Gatšina, Venemaa

Meeste üksikmäng (88) 1. Vladimir Malkov, Venemaa; 2. Tien Minh Nguyen, Vietnam; 9.-16. Raul Must; 33.-64. Mikk Õunmaa, Tanel Namm, Mihkel Laanes.

Naiste üksikmäng (56) 1. Thi Trang (B) Vu; 2. Rong Schafer, USA; 17.-32. Kati Tolmoff, Laura Vana.

 

ETAPP Chinese Taipei Open 14.-19. juuli 2015, Taipei, Taiwan

Meeste üksikmäng (88) 1. Chen Long, Hiina; 2. Chou Tien Chen, Taipei; 17.-32. Raul Must.

 

ETAPP Russian Open 21.-26. juuli 2015 Vladivastok, Venemaa

Meeste üksikmäng (64) 1. Tommy Sugiarto, Indoneesia; 2. Raul Must.

 

ETAPP Bulgaria International 17.-20. august 2015 Sofia, Bulgaaria

Meeste üksikmäng (77) 1. Raul Must; 2. Lucas Claerbout, Pranstusmaa; 57.-77. Mihkel Laanes.

 

ETAPP Turkish International 20.-23. august 2015, Istanbul, Türgi

Naiste üksikmäng (48) 1. Kati Tolmoff; 2. Laura sarosi, Ungari; 5.-8. Getter Saar.

 

ETAPP Belgian International 9.-12. September 2015 Leuven, Belgia

Naiste üksikmäng (56) 1. Jin Wei Goh, Malaisia; 2. Kirsty Gilmour, Šotimaa; 17.-21. Kati Tolmoff.

 

ETAPP Polish International 17.-20. August 2015 Bierun, Poola

Naiste üksikmäng (53) 1. Yen Mei Ho, Malaisia; 2. Chiew Sien Lim, Malaisia; 17.-32. Kristin Kuuba, Helina Rüütel; 41.-53. Kati-Kreet Marran.

Naiste paarismäng (23) 1. Clara Nystad-Emma Wengberg, Roosi, 2. Chloe Birch-Jessica Pugh; 3.-4. Kristin Kuuba-Helina Rüütel ja Jenny Moore-Victoria Williams, Inglismaa.

 

ETAPP Prague Open 23.-26. September 2015 Praha, Tšehhi

Meeste üksikmäng (88) 1. Marc Zwiebler, Saksamaa; 2. Zvonimir Durkinjak, Horvaatia; 3.-4. Raul Must ja Adrian Dziolko, Poola.

Naiste üksikmäng (56) 1. Kirsty Gilmour, Šotimaa; 2. Linda Zetchiri, Bulgaaria; 17.-32. Kati Tolmoff; 33.-40. Karoliine Hõim; 41.-56. Getter Saar.

Segapaarismäng (45) 1. Vitalij Durkin-Nina Vislova, Venemaa; 2. Michael Fuchs-Birgit Michels, Saksamaa; 17.-32. Marko Pyykonen (Soome) -Karoliine Hõim.

 

ETAPP Bulgarian International 30. September-03. Oktoober 2015, Sofia, Bulgaaria

Naiste üksikmäng (56) 1. Olga Konon, Saksamaa; 2. Marija Ulitina, Ukraina; 17.-32. Getter Saar.

 

ETAPP Dutch Open 06.-11. oktoober 2015 Almere, Holland

Meeste üksikmäng (72) 1. Ajay Jayaram, India; 2. Raul Must.

 

ETAPP Denmark Open 13.-18. oktoober 2015 Odense, Taani

Meeste üksikmäng (44) 1. Chen Long, Hiina; 2. Tommy Sugiarto, Indoneesia; 17.-32. Raul Must.

Naiste üksikmäng (43) 1. Li Xuerui, Hiina; 2. P.V.Sindhu, India; 37.-43. Kati Tolmoff, Laura Vana.

 

ETAPP French Open 20.-25. Oktoober 2015 pariis, Prantsusmaa

Meeste üksikmäng (44) 1. Lee Chong Wei, Malaisia; 2. Chou Tien Chen, Taipei; 33.-36. Raul Must.

 

ETAPP Hungarian International 29. oktoober-01. november 2015 Budapest, Ungari

Naiste üksikmäng (45) 1. Aprilla Yuswandari, Indoneesia; 2. Chloe Birch, Inglismaa; 9.-16. Karoliine Hõim.

Segapaarismäng (43) 1. Christopher Coles-Victoria Williams, Inglismaa; 2. Patrick Buhl-Isabella Nielsen, Taani; 9.-16. Karoliine Hõim-Marko Pyykonen (Soome).

 

ETAPP Norwegian International 12.-15. november 2015, Sandefjort, Norra

Naiste üksikmäng (54) 1. Sofie Holmboe Dahl, Taani, 2. Kati Tolmoff; 9.-16. Karoliine Hõim.

Segapaarismäng (38) 1. Sawan Serasinghe-Setyana Mapasa, Austraalia; 2. Soren Gavholt-Maiken Fruergaard, Taani; 3.-4. Karoliine Hõim-Marko Pyykonen (Soome) ja Alexandr Zinchenko-Olga Morozova, Venemaa.

 

ETAPP Scottish Open 18.-22. november 2015 Glasgow, Šotimaa

Meeste üksikmäng (88) 1. Hans-Kristian Vittinghus, Taani; 2. Rajiv Ouseph, Inglismaa; 3.-4. Raul Must ja Kim Bruun, Taani.

 

ETAPP Finnish International 19.-22. november 2015 Helsingi, Soome

Meeste üksikmäng (74) 1. Steffen Rasmusse, Taani; 2. Kasper Dinensen, Taani; 41.-56. Heiko Zoober, Mikk Järveoja, Mihkel Laanes, Mikk Õunmaa; 57.-74. Tanel Namm.

Naiste üksikmäng (47) 1. Febby Angguni, Indoneesia; 2. Sofie Holmboe Dahl, Taani; 3.-4. Kati Tolmoff ja Victoria Slobodjanuk, Venemaa; 5.-8. Getter Saar; 9.-16. Laura Vana, Mari Ann Karjus; 17.-32. Kati-Kreet Marran, Sale-Liis Teesalu, Karoliine Hõim; 33.-40. Hannaliina Piho.

Meeste paarismäng (30) 1. Nikita Khakimov-Vasily Kuznetsov, Venemaa; 2. Nicklas Mathiasen-Lasse Moelhede, Taani; 9.-16. Mikk Õunmaa-Heiko Zoober; 17.-30. Mikk Järveoja-Mihkel Laanes.

Naiste paarismäng (17) 1. Clara Nistad-Emma Wengberg, Rootsi; 2. Alida Chen-Cheryl Srinen, Holland; 5.-8. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu.

Segapaarismäng (27) 1. Filip Myhren-Emma Wengberg, Rootsi; 2. Kristoffer Knudsen-Emilie Juul Moller, Taani; 3.-4. Marko Pyykonen, Soome-Karoliine Hõim ja Anton Kaisti, Soome- Cheryl Seinen, Holland.

 

ETAPP Irish Open 02.-05. detsember 2015, Dublin, Iirimaa

Naiste üksikmäng (38) 1. Olha Konon, Saksamaa; 2. Natalia Koch Rhode, Taani; 3.-4. Kati Tolmoff ja Linda Zetchiri, Bulgaaria; 9.-16. Getter Saar.

 

ETAPP Italian International 08.-11. detsember 2015 Milaano, Itaalia

Meeste üksikmäng (88) 1.Brice Leverdez, Prantsusmaa; 2. Marc Zwiebler, Saksamaa; 17.-32. Raul Must

Naiste üksikmäng (56) 1. Natalia Koch Rohde, Itaalia; 2. Olga Konon, Saksamaa; 5.-8. Getter Saar; 9.-16. Kati Tolmoff.

 

ETAPP Turkey International 17.-20. detsember Mersin, Türgi

Naiste üksikmäng (56) 1. Karin Schnaase, Saksamaa; 2. Kati Tolmoff.

 

 

EESTI SULGPALLI ÜKSIKMÄNGU EDETABEL 2015

 

Mehed (208) 1. Raul Must 30390; 2. Mihkel Laanes 3360; 3. Mikk Järveoja 3320; 4. Tanel Namm 3104,3; 5. Tarmo Tubro 2805; 6. Kaspar Kapp 2787,1; 7. Mario Saunpere 2737,6; 8. Karl-Rasmus Pungas 2735; 9. Mikk Õunmaa 2720; Heiko Zoober 2580.

Naised (99) 1. Kati Tolmoff 19870; 2. Getter Saar 10430; 3. Karoliine Hõim 8760; 4. Laura Vana 6000; 5. Kati-Kreet Marran; 6. Kristin Kuuba 4210; 7. Mari Ann Karjus 3968,3; 8. Kaisa Simon 3686,7; 9. Sale-Liis Teesalu 3420; 10. Hannaliina Piho 2890.