Spordiaastaraamat 2014

  1. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED (31. jaanuar-02. veebruar 2014, Tallinn)

Meesüksikmäng (30). 1. Raul Must, SPK Triiton; 2. Heiko Zoober, SPK Triiton; 3. Rainer Kaljumäe, Tartu ÜASK. Naisüksikmäng (19). 1. Kati Tolmoff, SPK Triiton; 2. Karoliine Hõim, Tartu ÜASK; 3. Kristin Kuuba, Nõo SPK. Meespaarismäng (14). 1. Karl Kivinurm – Vahur Lukin, SPK Tallinna Kalev; 2. Kristjan Kaljurand – Raul Käsner, Tartu ÜASK; 3. Andres Aru, SPK Tallinna Kalev – Robert Kasela, Nõo SPK. Naispaarismäng (12). 1. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Nõo SPK; 2. Karoliine Hõim, Tartu ÜASK – Laura Vana, TTÜ SK; 3. Ulla Jürimäe – Eve Laansoo, SPK Tallinna Kalev. Segapaarismäng (13). 1. Raul Must – Kati Tolmoff, SPK Triiton; 2. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Kristin Kuuba, Nõo SPK; 3. Kristjan Kaljurand – Laura Tomband, Tartu ÜASK.

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

JUUNIORID U-19 (5. ja 6. aprill, Tallinn)

Noormeeste üksikmäng (19). 1. Mihkel Laanes, SPK Triiton; 2. Heiko Zoober, SPK Triiton; 3. Mario Saunpere, Tondiraba SPK. Neidude üksikmäng (18). 1. Kristin Kuuba, Nõo SPK; 2. Helina Rüütel, Nõo SPK; 3. Katarina Kliit, Tallinna Sulgpallikeskus. Noormeeste paarismäng (8). 1. Sander Merits – Heiko Zoober, SPK Triiton; 2. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Mario Saunpere, Tondiraba SPK; 3. Mikk Õunmaa – Andres Roogsoo, SPK Triiton. Neidude paarismäng (8). 1. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Nõo SPK; 2. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK – Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton; 3. Marianne Haar, SPK Triiton – Katarina Kliit, Tallinna Sulgpallikeskus. Segapaarismäng (9). 1. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Kristin Kuuba, Nõo SPK; 2. Sander Merits, SPK Triiton – Helina Rüütel, Nõo SPK; 3. Heiko Zoober – Marianne Haar, SPK Triiton.

NOORED U-17 (1. ja 2. märts, Tartu)

Poeglaste üksikmäng (16). 1. Mihkel Laanes, SPK Triiton; 2. Mikk Õunmaa, SPK Triiton; 3. Robert Krikk, Tallinna Sulgpallikeskus. Tütarlaste üksikmäng (9). 1. Kristin Kuuba, Nõo SPK; 2. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK; 3. Helina Rüütel, Nõo SPK. Poeglaste paarismäng (6). 1. Mikk Õunmaa – Andres Roogsoo, SPK Triiton; 2. Mart Ott – Kaspar Suvi, SPK Triiton; 3. Matis Kaart – Mihkel Laanes, SPK Triiton. Tütarlaste paarismäng (5). 1. Kristin Kuuba – Helina Rüütel, Nõo SPK; 2. Kati-Kreet Marran, Nõo SPK – Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton; 3. Eliise Kikas – Grete Pall, SPK Triiton. Segapaarismäng (6). 1. Mihkel Laanes, SPK Triiton – Kristin Kuuba, Nõo SPK; 2. Albert Tamm – Kati-Kreet Marran, Nõo SPK; 3. Andres Roogsoo – Sale-Liis Teesalu, SPK Triiton.

NOORED U-15 (1. ja 2. märts, Tartu)

Poiste üksikmäng (21). 1. Karl Kert, SPK Triiton; 2. Matis Kaart, SPK Triiton; 3. Mikko Leo Selg, Tartu ÜASK. Tüdrukute üksikmäng (21). 1. Hannaliina Piho, Tartu ÜASK; 2. Mari Ann Karjus, Tondiraba SPK; 3. Liisa Tannik, SPK Triiton. Poiste paarismäng (7). 1. Karl Kert, SPK Triiton – Marcus Lõo, Nõo SPK; 2. Andreas Eskor – Robert Sokman, SPK Triiton; 3. Caspar Kerner, SPK Triiton – Mikko Leo Selg, Tartu ÜASK. Tüdrukute paarismäng (11). 1. Hannaliina Piho, Tartu ÜASK – Liisa Tannik, SPK Triiton; 2. Aidi Hamburg – Mari Ann Karjus, Tondiraba SPK; 3. Karina Seero – Victoria Sulbi, SPK Triiton. Segapaarismäng (5). 1. Karl Kert – Liisa Tannik, SPK Triiton; 2. Matis Kaart, SPK Triiton – Hannaliina Piho, Tartu ÜASK; 3. Marcus Lõo – Kerli Kuus, Nõo SPK.

 

  1. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

25.–31. august, Kopenhaagen (Taani)

Meesüksikmäng (64). 1. Long Chen, Hiina; 2. Chong Wei Lee, Malaisia; 3. Viktor Axelsen, Taani ja Tommy Sugiarto, Indoneesia; 33. Raul Must.

 

EUROOPA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED

11.–16. veebruar, Basel (Šveits)

Meeskonnad (26). 1. Taani (Hans-Kristian Vittinghus, Mathias Boe, Carsten Mogensen, Viktor Axelsen, Mads Conrad-Petersen, Mads Pieler Kolding, Emil Holst, Anders Skaarup Rasmussen, Kim Astrup Sørensen); 2. Inglismaa; 3. Soome ja Saksamaa; 19. Eesti (Raul Must, Rainer Kaljumäe, Heiko Zoober, Kristjan Kaljurand, Raul Käsner, Karl Kivinurm, Vahur Lukin). Eesti meeskonna mängud. 5. alagrupp. 11. veebruar: – Rootsi 0:5; 12. veebruar: – Holland 0:5; 13. veebruar: – Wales 3:2 ja – Austria 1:4. Järjestus: 1. Rootsi 4; 2. Holland 3; 3. Austria 2; 4. Eesti 1; 5. Wales 0.

Naiskonnad (21). 1. Taani (Line Kjærsfeldt, Sandra-Maria Jensen, Mia Blichfeldt, Line Damkjær Kruse, Marie Røpke, Christinna Pedersen, Kamilla Rytter Juhl, Anna Thea Madsen, Lena Grebak, Maria Helsbol); 2. Venemaa; 3. Bulgaaria ja Saksamaa; 11. Eesti (Karoliine Hõim, Laura Vana, Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran, Sale-Liis Teesalu). Eesti naiskonna mängud. 5. alagrupp. 11. veebruar: – Inglismaa 0:5 ja – Soome 3:2; 12. veebruar: – Ukraina 0:5; 13. veerbuar: – Wales 3:2. Järjestus: 1. Inglismaa 4; 2. Ukraina 3; 3. Eesti 2; 4. Wales 1; 5. Soome 0.

 

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

23.–27. aprill, Kaasan (Venemaa)

Meesüksikmäng (49). 1. Jan Østergaard Jørgensen, Taani; 2. Rajiv Ouseph, Inglismaa; 3. Viktor Axelsen, Taani ja Vladimir Ivanov, Venemaa; 33. Raul Must. Naisüksikmäng (47). 1. Carolina Maria Marin, Hispaania; 2. Anna Thea Madsen, Taani; 3. Karin Schnaase, Saksamaa ja Özge Bayrak, Türgi; 17. Laura Vana.

 

EUROOPA NOORTE (U-17) MEISTRIVÕISTLUSED

15.–23. märts, Ankara (Türgi)

Poeglaste üksikmäng (68). 1. Anders Antonsen, Taani; 2. Toma Junior Popov, Prantsusmaa; 3. David King, Inglismaa ja Wolfgang Gnedt, Austria; 9. Mihkel Laanes; 33. Mikk Õunmaa. Tütarlaste üksikmäng (67). 1. Yvonne Li, Saksamaa; 2. Ira Banerjee, Inglismaa; 3. Julie MacPherson, Šotimaa ja Clara Azurmendi, Hispaania; 9. Kristin Kuuba ja Helina Rüütel. Poeglaste paarismäng (51). 1. Matthew Clare – Ben Lane, Inglismaa; 2. Rodion Alimov – Aleksandr Kozõrev, Venemaa; 3. Bjarne Geiss – Daniel Seifert, Saksamaa ja Joel Eipe – Jeppe Bay Madsen, Taani; 33. Mikk Õunmaa – Andres Roogsoo. Tütarlaste paarismäng (54). 1. Katarina Kalenić – Maja Pavlinić, Horvaatia; 2. Ira Banerjee – Jessica Pugh, Inglismaa; 3. Kader İnal – Fatma Nur Yavuz, Türgi ja Cecilie Finne-Ipsen – Julie Dawall Jakobsen, Taani; 9. Kati-Kreet Marran – Sale-Liis Teesalu; 17. Kristin Kuuba – Helina Rüütel. Segapaarismäng (66). 1. Ben Lane – Jessica Pugh, Inglismaa; 2. Rodion Alimov – Alina Davletova, Venemaa; 3. Ditlev Jæger Holm – Cecilie Finne-Ipsen, Taani ja Melih Turgut – Fatma Nur Yavuz, Türgi; 5. Mihkel Laanes – Kristin Kuuba; 17. Mikk Õunmaa – Helina Rüütel.

Võistkonnad (31). 1. Taani (Anders Antonsen, Jeppe Bay Madsen, Julie Dawall Jakobsen, Joel Eipe, Mikkel Enghøj, Cecilie Finne-Ipsen, Amalie Hertz Hansen, Ditlev Jæger Holm, Julie Ormstrup Jensen); 2. Inglismaa; 3. Prantsusmaa ja Türgi; 9. Eesti (Kristin Kuuba, Mihkel Laanes, Kati-Kreet Marran, Mikk Õunmaa, Andres Roogsoo, Helina Rüütel, Sale-Liis Teesalu). Eesti võistkonna mängud. 1. alagrupp. 15. märts: – Leedu 4:1; 16. märts: – Taani 2:3 ja – Austria 4:1. Järjestus: 1. Taani 3; 2. Eesti 2; 3. Austria 1; 4. Leedu 0.

 

EUROOPA NOORTE (U-15) MEISTRIVÕISTLUSED

14.–16 . veebruar, Basel (Šveits)

Poiste üksikmäng (54). 1. Jesper Toft, Taani; 2. Luka Milić, Serbia; 3. Petr Beran, Tšehhi ja Thom Gicquel, Prantsusmaa; 17. Marcus Lõo; 33. Karl Kert. Tüdrukute üksikmäng (53). 1. Alexandra Bøje, Taani; 2. Marina Iljinskaja, Ukraina; 3. Yaren Dolcu, Türgi ja Büşra Ünlü, Türgi; 17. Hannaliina Piho; 33. Liisa Tannik. Poiste paarismäng (22). 1. Paw Eriksen – Mads Thøgersen, Taani; 2. Callum Hemming – Johnnie Torjussen, Inglismaa; 3. Eloi Adam – Arnaud Merkle, Prantsusmaa ja Petr Beran – Jan Louda, Tšehhi; 17. Matis Kaart – Marcus Lõo. Segapaarismäng (41). 1. Jesper Toft – Alexandra Bøje, Taani; 2. Danilo Bosnjuk – Marina Iljinskaja, Ukraina; 3. Mihhail Lavrikov – Anastassia Medvedjeva, Venemaa ja Paw Eriksen – Michelle Skødstrup, Taani; 17. Matis Kaart – Hannaliina Piho ja Karl Kert – Liisa Tannik.

 

  1. NOORTE OLÜMPIAMÄNGUD (U-17)

17.–22. august, Nanjing (Hiina)

Tütarlaste üksikmäng (32). 1. Bingjiao He, Hiina; 2. Akane Yamaguchi, Jaapan; 3. Busanan Ongbamrungphan, Tai; 25. Kristin Kuuba. Segapaarismäng (32). 1. Tsz Yau Ng, Hongkong – June Wei Cheam, Malaisia; 2. Chia-hsin Lee, Taiwan – Kanta Tsuneyama, Jaapan; 3. Bingjiao He, Hiina – S.P.D. Angoda Vidanalage, Sri Lanka; 25. Kristin Kuuba – Luis Ramón Garrido Esquivel, Mehhiko.

 

 

 

MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED

ETAPP Estonian International, 9.-12. jaanuar 2014 Tallinn, Eesti

Meste üksikmäng (88) 1. Rasmus Fladberg, Taani; 2. Valeriy Atraschenkov, Ukraina; 5.-8. Raul Must; 41.-56. Mikk Järveoja, Rainer Kaljumäe; 57.-88. Sten Rääbis, Heiko Zoober, Ronald Üprus, Mihkel Talts, Mihkel Laanes.

Naiste üksikmäng (56) 1. Evgeiya Kosetskaya, Venemaa; 2. Marija Ulitina, Ukraina; 17.-23. Karoliine Hõim, Kristin Kuuba, Laura Vana; 33.-40. Kati-Kreet Marran, Sale-Liis Teesalu; 41.-56. Helina Rüütel.

Meeste paarismäng (41 paari) 1. Nikita Khakimov-Vasily Kuznetsov, Venemaa; 2. Laurent Constantin-Matthieu Lo Ying Ping, Prantsusmaa; 17.-32. Raul Käsner-Kristjan Kaljurand, Vahur Lukin-Karl Kivinurm; 33.-36. Mihkel Laanes-Mario Saunpere; 37.-41. Sander Sauk-Mihkel Talts, Sten Rääbis-Einar Veede, Sander Merits-Heiko Zoober.

Naiste paarismäng (23 paari) 1. Anastasia Chervaykova-Nina Vislova, Venemaa; 2. Myke Halkema-Gayle Mahulette, Holland; 5.-8. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu; 9.-16. Helina Rüütel-Kristin Kuuba; 17.-23. Helen Kaarjärv-Kertu Margus.

Segapaarismäng (40 paari) 1. Vitalij Durkin-Nina Vislova, Venemaa; 2. Anatoliy Yartsev-Evgeniya Kosetskaya, Venemaa; 17.-32. Vahur Lukin-Melissa Mazurtšak-Rainer Kaljumäe-Sale-Liis Teesalu, Laura Tomband-Kristjan Kaljurand, Kati-Keet Marran-Jordan Corvee; 37.-40. Kristin Kuuba-Mihkel Laanes, Helina Rüütel-Mikk Järveoja.

 

ETAPP Swedish Masters, 16.-19. jaanuar 2014 Uppsala, Rootsi

Naiste üksimäng (47) 1. Kirsty Gilmour, Šotimaa, 2. Line Kjaersfeldt, Taani; 17.-32. Karoliine Hõim.

 

ETAPP German Open, 25.veebruar-02. märts 2014 Mülheim, Saksamaa

Meeste üksikmäng (72) 1. Arvind Bhat, India; 2. Chou Tien Chen, Taipei; 33.-64. Raul Must.

 

ETAPP Portuguese International, 6.-9. märts 2014 Caldas da Rainha, Portugal

Meeste üksikmäng (88) 1. Rei Sato, Jaapan; 2. Beryno Jiann Tze Wong, Malaisia; 3.-4. Raul Must; Adi Pratama, Indoneesia.

 

ETAPP Romanian International 13.-16. märts 2014 Timisoara, Rumeenia

Naiste üksikmäng (38) 1. Delphine Lansac, Prantsusmaa; 2. Laura Sarosi, Ungari; 9.-16. Laura Vana.

 

ETAPP Polish Open 20.-23. märts 2014 Varssav, Poola

Naiste üksikmäng (56) 1. Yuka Kusunose, Jaapan, 2. Chisato Nosi, Jaapan; 5.-8. Karoliine Hõim; 9.-16. Laura Vana.

 

ETAPP Finnish Open 03.-06. aprill 2014 Vantaa, Soome

Meeste üksikmäng (88) 1. Emil Holst, Taani; 2. Lucas Corvee, Pranstusmaa; 9.-16. Raul Must.

Naiste üksikmäng (56) 1. Line Kjaersfeldt, Taani; 2. Anna Thea Madsen, Taani; 9.-16. Karoliine Hõim; 33.-40. Kati Tolmoff, Helina Rüütel; 41. -56. Kati-Kreet Marran, Kristin Kuuba, Sale-Liis Teesalu.

Naiste paarismäng (22 paari) 1. Line Damkjaer Kruse-Marie Roepke, Taani; 2. Gabriela Stoeva-Stefani Stoeva, Bulgaaria; 9.-16. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu, Helina Rüütel-Kristi Kuuba.

ETAPP Dutch International 17.-20. aprill, Wateringen, Holland

Naiste üksikmäng (44) 1. Soraya de Visch Eijbergen, Holland; 2. Fabienne Deprez, Saksamaa; 9.-16. Karoliine Hõim

 

ETAPP Riga International  01.-04. mai 2014, Riia, Läti

Meeste üksikmäng (54) 1. Raul Must; 2. Marius Myhre, Norra; 17.-32. Heiko Zoober, Mikk Järveoja; 33.-40. Mario Saunpere; 41.-54. Sten Rääbis, Mihkel Laanes, Kaspar Kapp, Sander Merist.

Naiste üksikmäng (27) 1. Matilda Petersen, Rootsi; 2. Anna Narel, Poola; 3.-4. Laura Vana, Kristin Kuuba; 9.-16. Sale-Liis Teesalu; 17.-27. Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran.

Meeste paarismäng (20 paari) 1. Kasper Lehikoinen-Marko Pyykonen, Soome; 2. Mateusz Dubowski-Jacek Kolumbajew, Poola; 9.-16. Sander Merits-Heiko Zoober, Mihkel Laanes-Mario Saunpere, Kristjan Kaljurand-Raul Käsner, Kaspar Kapp-Sten Rääbis.

Naiste paarismäng (9 paari) 1. Emilie Juul Moller-Cecilie Sentow, Taani; 2. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu; 5.-8. Kristin Kuuba-Helina Rüütel

Segapaarismäng (18 paari) 1. Kristjan Kaljurand-Laura Tomband; Nick Marcoen-Flore Vandenhoucke, Belgia; 5.-8. Mihkel Laanes-Kristin Kuuba; 9.-16. Mikk Järveoja-Helina Rüütel; 17.-18. Mario Saunpere-Kati-Kreet Marran.

 

ETAPP Slovenia International 08.-11. mai 2014, Medvode, Sloveenia

Naiste üksikmäng (56) 1. Stefanie Stoeva, Bulgaaria; 2. Soraya de Visch Eijbergen, Holland; 9.-16. Karoliine Hõim.

 

ETAPP Spanish Open 22.-25. mai 2014, Madriid, Hispaania

Naiste üksikmäng (54) 1. Kirsty Gilmour, Šotimaa; 2. Carolina Marin, Hispaania; 9.-16. Kati Tolmoff, Laura Vana; 17.-32. Karoliine Hõim.

 

ETAPP Lithuanian International 5.-8. juuni 2014, Vilnius, Leedu

Naiste üksikmäng (25) 1. Anna Narel, Poola; 2. Alesia Zaitsava, Valgevene; 3.-4. Kristin Kuuba, Alexandra Mathis, Austria; 17.-25. Helina Rüütel.

Naiste paarismäng (9 paari) 1. Anastasia Dobrinina-Viktoria Vorobeva, Venemaa; 2. Kristin Kuuba-Helina Rüütel.

 

ETAPP White Nighst 02.-06. juuli 2014, Gatsina, Venemaa

Meeste üksikmäng (64) 1. Dieter Domke, Saksamaa; 2. Thimas Rouxel, Prantsusmaa; 9.-16. Raul Must; 33.-64. Mihkel Laanes, Mario Saunpere

Naiste üksikmäng (44) 1. Petya Nedelcheva, Bulgaaria; 2. Stefani Stoeva, Bulgaaria; 3.-4. Kati Tomoff, Neslihan Yigit, Türgi; 17.-32. Laura Vana.

Meeste paarismäng (32 paari) 1. Lukasz Moren-Wojciech Szkudlarczyk, Poola; 2. Raphael Beck-Andreas Heinz, Saksamaa; 17.-32. Mihkel Laanes-Mario Saunpere.

 

ETAPP Bulgarian Open 18.-21. august 2014, Sofia, Bulgaaria

Meeste üksikmäng (70) 1. Raul Must; 2. Michal Rogalski, Poola; 9.-16. Heiko Zoober; 41.-56. Mihkel Laanes.

Naiste üksikmäng (41) 1. Petya Nedelcheva, Bulgaaria; 2. Özge Bayrak, Türgi; 5.-8. Karoliine Hõim; 17.-32. Sale-Liis Teesalu, Kati-Kreet Marran.

Meeste paarismäng (23 paari) 1. Toma Junior Popov-Thomas Vallez, Prantsusmaa; 2. Ronan Gueguin-Alexandre Hammer, Prantsusmaa; 5.-8. Mihkel Laanes-Heiko Zoober.

Naiste paarismäng (17 paari) 1. Özge Bayrak-Neslihan Yigit, Türgi; 2. Petya Nedelcheva-Dimitria Popstoikova, Bulgaaria; 9.-16. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu.

 

ETAPP Belgian International 10.-13. september 2014, Leuven, Belgia

Meeste üksikmäng (88) 1. Hans-Kristian Vittinghus, Taani; 2. Marc Zwiebler, Saksamaa; 9.-16. Raul Must.

Naiste üksikmäng (56) 1. Li Michelle, Kanada; 2. Karin Schnaase, Saksamaa; 9.-16. Laura Vana; 17.-32. Karoliine Hõim.

 

ETAPP Polish International 18.-21. september 2014, Lubin, Poola

Naiste üksikmäng (48) 1. Panuga Riou, Inglismaa; 2. Özge Bayrak, Türgi; 17.-32. Karoliine Hõim; 33.-40. Sale-Liis Teesalu, Kati-Kreet Marran.

Naiste paarismäng (17 paari) 1. Cemre Fere-Ebru Tunali, Türgi; 2. Jenny Moore-Victoria Williams, Inglismaa; 5.-8. Sale-Liis Teesalu-Kati-Kreet Marran.

 

ETAPP Czech International 25.-28. september 2014, Praha, Tšehhi

Meeste üksikmäng (88) 1. Marc Zwiebler, Saksamaa; 2. Joachim Persson, Taani; 57.-88. Heiko Zoober.

Naiste üksikmäng (56) 1. Li Michelle, Kanada; 2. Marija Ulitina, Ukraina; 5.-8. Kati Tolmoff; 9.-16. Laura Vana; 33.-40. Kristin Kuuba; 41.-56. Helina Rüütel.

Naiste paarismäng (32 paari) 1. Rachel Honderich-Li Michelle, Kanada; 2. Irina Khlebko-Elena Komendrovskaja, Venemaa; 9.-16. Kati-Kreet Marran-Sale-Liis Teesalu; 17.-32. Helina Rüütel-Kristin Kuuba; Laura Vana-Kati Tolmoff.

 

ETAPP Bulgarian Internatinal 02.-05. oktoober 2014, Sofia, Bulgaaria

Naiste üksikmäng (56) 1. Beatriz Corrales, Hispaania; 2. Maria Febe Kusumastuti, Indoneesia; 9.-16. Karoliine Hõim.

 

ETAPP Denmark Open 14.-19. oktoober 2014, Odense, Taani

Meeste üksikmäng (44) 1. Chen Long, Hiina; 2. Son Wan Ho, Korea; 17.-32. Raul Must.

Naiste üksikmäng (44) 1. Li Xuerui, Hiina; 2. Wang Yihan; Hiina; 17.-32. Kati Tolmoff; 37.-44. Laura Vana.

Naiste paarismäng (33 paari) 1. Wang Xiaoli-Yu Yang, Hiina; Misaki Matsutomo- Ayaka Takahashi, Jaapan; 17.-32. Kati Tolmoff-Laura Vana.

 

ETAPP French Open 21.-26. oktoober 2014, Pariis, Prantsusmaa

Meeste üksikmäng (44) 1. Chou Tien Chen, Taivan; 2. Wang Zhengming, Hiina; 33.-36. Raul Must.

 

ETAPP Bitburger Open 28. oktoober-02. november 2014, Saarbrücken, Saksamaa

Meeste üksikmäng (64) 1. Chou Tien Chen, Taivan; 2. Scott Evans, Iirimaa; 33.-64. Raul Must.

 

ETAPP Hungarian International 30. oktoober-02. november 2014 Budapest, Ungari

Naiste üksikmäng (74) 1. Fontaine Mica Chapman, Inglismaa; 2. Sandra-Maria Jensen, Taani; 9.-16. Karoliine Hõim; 17.-32. Laura Vana; 51.-74. Kristin Kuuba

ETAPP Norwegian International 13.-16. November 2014, Sandefjord, Norra

Meeste üksikmäng (67) 1. Raul Must; 2. Soeren Toft Hansen, Taani.

Naiste üksikmäng (43) 1. Mia Blichfeldt, Taani; Akvile Stapusaityte, Leedu; 17.-32. Sale-Liis Teesalu, Kati-Kreet Marran.

Naiste paarismäng (24 paari) 1. Tilde Iversen-Emma Wengberg, Taani-Rootsi; 2. Magdalena Witek-Aneta Wojtkowska, Poola; 9.-16. Sale-Liis Teesalu-Kati-Kreet Marran.

 

ETAPP Scottish Open 19.-23. november 2014, Glasgow, Šotimaa3. ja

Meeste üksikmäng (88) 1. Ville Lång, Soome; Tzu Wei Wang, Taivan; 17.-32. Raul Must.

Naiste üksikmäng (44) 1. Sayaka Sato, Jaapan; 2. Beatriz Corrales, Hispaania; 9.-16. Kati Tolmoff.

 

ETAPP Finnish International 20.-23. november 2014 Helsingi, Soome

Meeste üksikmäng (84) 1. Eetu Heino, Soome; 2. Kasper Lehikoinen, Soome; 41.-56. Mihkel Laanes; 57.-84. Mario Saunpere.

Naiste üksikmäng ( 56) 1. Olga Golovanova, Venemaa; 2. Viktorija Slobodjanuk, Venemaa; 5.-8. Laura Vana; 9.-16. Karoliine Hõim; Getter Saar, Kristin Kuuba; 17.-32. Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel.

Meeste paarismäng (37 paari) 1. Mathias Bay-Smidt-Frederik Søgaard Mortensen, Taani; 2. Kasper Antonsen-Oliver Babic, Taani; 17.-32. Mario Saunpere-Mihkel Laanes.

Naiste paarismäng (29 paari) 1. Victoria Dergunova-Olga Morozova, Venemaa; 2. Rina Khlebko-Elena Komendrovskaja, Venemaa; 9.-16. Sale-liis Teesalu-Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel-Kristin Kuuba.

 

ETAPP Irish Open 03.-06. detsember 2014, Dublin, Iirimaa

Meeste üksikmäng (88) 1. Ng Ka Long Angus, HongKong; 2. Tzu Wei Wang, Taivan; 17.-32. Raul Must.

Naiste üksikmäng (64) 1. Beatriz Korrales, Hipsaania; 2. Line Kjaersfeldt, Taani; 17.-32. Laura Vana.

 

ETAPP Italian International 09.-12. detsember 2014, Rooma, Itaalia

Naiste üksikmäng (59) 1. Sashina Vignes Waran, Prantsusmaa; Beatriz Corrales, Hispaania; 3.-4. Kati Tolmoff, Petya Nedelcheva, Bulgaaria; 17.-32, Laura Vana, Karoliine Hõim; 33.-38. Getter Saar.

 

 

EESTI SULGPALLI EDETABEL 2014

Mehed (215). 1. Raul Must 20 063,5; 2. Heiko Zoober 4817,5; 3. Raul Käsner 3580,0; 4. Rainer Kaljumäe 3572,5; 5. Kaspar Kapp 3185; 6. Mihkel Talts 3093,3; 7. Mikk Järveoja 3078,3; 8. Tarmo Tubro 2910,0; 9. Mario Saunpere 2855,0; 10. Andrei Kägo 2825,0

Naised (103). 1. Kati Tolmoff 17 665,0; 2. Laura Vana 13 999,9; 3. Karoliine Hõim 12 311,6; 4. Kristin Kuuba 7346,2; 5. Kaisa Simon 47455,0; 6. Sale-Liis Teesalu 47200,0; 7. Kati-Kreet Marran 4610,0; 8. Mari-Ann Karjus 3355,0; Helina Rüütel 3030,0; 10. Helen Kaarjärv 2626,7.