Spordiaastaraamat 2009

45. Eesti Meistrivõistlused 30.01.-01.02.2009 Tartu

 

Meesüksikmäng (20 osalejat)

  1. Raul Must (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Rainer Kaljumäe (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
  3. Raul Käsner (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)

 

Naisüksikmäng (8 osalejat)

  1. Kati Tolmoff (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
  2. Laura Vana (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Karoliine Hõim (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Meespaarismäng (9 paari)

  1. Raul Käsner- Ants Mängel (TÜASK-Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Indrek Küüts- Meelis Maiste  (Sulgpalliklubi Tartu Kalev- Sulgpalliklubi Tallinna Kalev)
  3. Einar Veede- Vahur Lukin  (TÜASK-Sulgpalliklubi Tallinna Kalev)

 

Naispaarismäng (7 paari)

  1. Kati Tolmoff- Helen Reino (TÜASK)
  2. Laura Vana -Karoliine Hõim (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Ulla Helm-Eve Jugandi (Sulgpalliklubi Tallinna Kalev)

 

Segapaarismäng (9 paari)

  1. Karoliine Hõim-Ants Mängel (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Raul Must- Laura Vana (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Raul Käsner – Helen Reino (TÜASK)

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused  07.-08.03.2009 Tallinn

 

U-11 Kuni 11-aastased

Poiste üksikmäng, 10 osalejat

  1. Kristjan Tamm (Tartu Kalev)
  2. Daniel Juht (Pärnu Sulgpalliklubi)
  3. Albert Tamm (Nõo Sulgpalliklubi)

 

Tüdrukute üksikmäng, 10 osalejat

  1. Eleri Leht (Sulgpalliklubi Triiton)
  2. Edith Rästa (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Kati-Kreet Marran (Nõo SK)

 

U-13 Kuni 13-aastased

Poiste üksikmäng, 12 osalejat

  1. Mihkel Laanes (Sulgpalliklubi Triiton)
  2. Heiko Zoober (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Hendrik Neemre (Sulgpalliklubi Triiton)

 

Tüdrukute üksikmäng, 16 osalejat

  1. Kristin Kuuba (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Helina Rüütel (Nõo Sulgpalliklubi)
  3. Sale-Liis Teesalu (Sulgpalliklubi Triiton)

 

Poiste paarismäng, 5 paari

  1. Mihkel Laanes-Hendrik Neemre (Sulgpalliklubi Triiton)
  2. Erik Reim-Andres Roogsoo (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Martin Reim-Mikk Õunmaa (Sulgpalliklubi Triiton)

 

Tüdrukute paarismäng, 5 paari

  1. Kristin Kuuba-Helina Rüütel (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Kaili Must-Sale-Liis Teesalu (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Marta Kaart-Elise-Johanna Kikas (Sulgpalliklubi Triiton)

 

Segapaarismäng, 6 paari

1. Mihkel Laanes-Sale-Liis Teesalu (Sulgpalliklubi Triiton)

2. Heiko Zoober-Kaili Must (Sulgpalliklubi Triiton)

3. Hendrik Neemre-Margit Laars (Sulgpalliklubi Triiton-Puhja Sulgpalliklubi)

 

U-15 Kuni 15-aastased

Poiste üksikmäng, 16 osalejat

  1. Mihkel Talts (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Marten Lepasaar (Nõo Sulgpalliklubi)
  3. Sten Rääbis (Sulgpalliklubi Triiton)

 

Tüdrukute üksikmäng, 10 osalejat

  1. Helen Kaarjärv (Tallina Sulgpallikeskus)
  2. Anette Martin (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Stina Rudakov (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Poiste paarismäng, 5 paari

  1. Marten Lepasaar-Mihkel Talts (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Johan-Olaf Lääne-Sander Sauk (TÜASK))
  3. Sander Merits-Sten Rääbis ( Sulgpalliklubi Triiton)

 

Tüdrukute paarismäng, 2 paari

  1. Helen Kaarjärv- Anette Martin (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Katarina Kliit-Leneli Vabson (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Segapaarismäng, 4 paari

  1. Mihkel Talts-Helen Kaarjärv (Nõo Sulgpalliklubi-Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Marten Lepasaar-Kristin Kuuba (Nõo Sulgpalliklubi)
  3. Johan-Olaf Lääne-Helina Rüütel (TÜASK- Nõo Sulgpalliklubi)

 

U-17 Kuni 17-aastased

Posite üksikmäng, 13 osalejat

  1. Robert Kasela (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Kristjan Kaljurand (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Rolnad Üprus (Sulgpallikubi Triiton)

 

Tüdrukute üksikmäng, 9 osalejat

  1. Getter Saar (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Gerda Teder (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Rutt Rannu (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Poiste paarismäng, 5 paari

  1. Robert Kasela-Karel Künnapuu (Nõo Sulgpalliklubi)
  2. Jere Hirvi-Gristen Smirnov (Tondiraba Sulgpallikool-Tallinna Sulgpallikool)
  3. Sander Merits-Sten Rääbis ( Sulgpalliklubi Triiton)

 

Tüdrukute paarismäng, 3 paari

  1. Triin Lutsoja-Rutt Rannu (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Liis Järveoja-Marion Kallakas (Nõo Sulgpalliklubi-Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Karolin Priimägi-Johanna Vooremaa (Tallinna Sulgpallikool)

 

Segapaarismäng, 4 paari

  1. Roland Üprus- Getter Saar (Sulgpalliklubi Triiton-Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Karel Künnapuu- Liis Järveoja (Nõo Sulgpalliklubi)

 

U-19 Kuni 19-aastased

Poiste üksikmäng, 12 osalejat

  1. Kristjan Täherand (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Kristjan Kivirand (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Teet Smidt (TÜASK)

 

Tüdrukute üksikmäng, 7 osalejat

  1. Laura Vana (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Kertu Margus (TÜASK)
  3. Kaisa Simon (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Poiste paarismäng, 6 paari

  1. Kristjan Täherand-Kristjan Kaljurand  (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Tauri Kalmet-Kaspar Kapp (Sulgpalliklubi Triiton)
  3. Rudolf Leimets- Kristjan Kivirand (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Tüdrukute paarismäng, 5 paari

  1. Ketly Freirik- Getter Saar (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Mari-Liis Schimanski- Laura Tomband (Tallinna Sulgpallikeskus)
  3. Kertu Margus-Gerda Teder (TÜASK- Sulgpalliklubi Triiton)

 

Segapaarismäng, 5 paari

  1. Kristjan Kaljurand-Laura Tomband (Tallinna Sulgpallikeskus)
  2. Teet Smidt- Kertu Margus  (TÜASK)
  3. Kristjan Kivirand-Ketly Freirik (Tallinna Sulgpallikeskus)

 

Maailmameistrivõistlused 10.-16.08.2009 Hyderabad, India

 

Meesüksikmäng, 64 osalejat

  1. Dan Lin, Hiina
  2. Jin Chen, Hiina

3.-4. Sony Dwi Koncuro, Indoneesia

3.-4. Taufik Hidayat, Indoneesia

17.-32. Raul Must

 

Naisüksikmäng, 57 osalejat

  1. Lan Lu, Hiina
  2. Xingfang Xie, Hiina

3.-4. Hongyang Pi, Prantsusmaa

3.-4. Lin Wang, Hiina

17.-32. Kati Tolmoff

 

Euroopa Meistrivõistlused Segavõistkondadele 10.-15.02.2009 Liverpool, Inglismaa

 

31 võistkonda

1. Taani, 2. Inglismaa, 17.-24. Eesti (Rainer Kaljumäe, Raul Käsner, Ants Mängel, Raul Must, Karoliine Hõim, Kati Tolmoff, Laura Vana; peatreener Heiki Sorge) Eesti-Rootsi 2-3; Eesti-Saksamaa 0-5; Eesti-Slovakkia 4-1.

 

Euroopa Juunioride Meistrivõistlused 03.-12.04.2009 Milano, Itaalia

 

Võistkondlikud Meistrivõistlused 03.-07.04.2009

30 võistkonda

1. Taani, 2. Holland, 15.-21. Eesti (Kristjan Kaljurand, Kristjan Täherand, Ingmar Seidelberg, Laura Vana, Kertu Margus, Gerda Teder. Eesti-Saksamaa 1-4; Eesti-Poola 1-4; Eesti-Island 3-2.

Individuaalsed Meistrivõistlused 07.-12.04.2009

Meesüksikmäng, 72 osalejat

  1. Emil Holst, Taani, 2. Jamie Van Hooijdonk, Wales, 3.-4. Kasper Lehikoinen, Soome, 3.-4. Steffen Rasmussen, Taani, 33.-64. Ingmar Seidelberg, 65.-72. Kristjan Täherand.

Naisüksikmäng, 67 osalejat

  1. Anne Hald, Taani, 2. Carolina Maria Marin, Hispaania, 3.-4. Natalia Perminova, Venemaa, 3.-4. Lianne Tan, Belgia, 33.-64. Laura Vana, 33.-64. Getter Saar.

Meespaarismäng, 57 paari

  1. Sylvain Grosjean-Sam Magee, Prantsusmaa-Iirimaa, 2. Emil Holst-Mads Pedersen, Taani, 3.-4. Niclas Nohr-Steffen Rasmussen, Taani, 3.-4. Jonas Geigenberger-Andreas Heinz, Saksamaa, 33.-57. Kristjan Kaljurand-Kristjan Täherand.

Naispaarismäng, 53 paari

  1. Anastasia Chervyakova-Romina Gabdullina, Venemaa, 2. Selena Piek-Iris Tabeling, Hollnad, 3.-4. Jessica Fletcher-Sarah Milne, Inglismaa, 3.-4. Elena Komendrovskaja-Ksenia Polikarpova, Venemaa, 33.-53. Kertu Margus-Gerda Teder, 17.-32. Getter Saar-Laura Vana.

Segapaarismäng, 68 paari

  1. Jacco Arends-Selena Piek, Holland, 2. Jonas Giegenberger-Fabienne Deprez, Saksamaa, 3.-4. Ben Stawski-Lauren Smith, Inglismaa, 3.-4. Morten Bodskov-Sara Thygensen, Taani, 17.-32. Kristjan Kaljurand-Kertu Margus, 17.-32. Ingmar Seidelberg-Getter Saar.

 

Euroopa Noorte (U-17) Meistrivõistlused 17.-15.11.2009 Medvode, Sloveenia

 

Võistkondlikud Meistrivõistlused 07.-11.11.2009

33 võistkonda

1. Taani, 2. Venemaa, 25.-33. Eesti (Mikk Järveoja, Robert Kasela, Gert Kuusik, Mihkel Talts, Liis Järveoja, Helen Kaarjärv, Anette Martin. Eesti-Rumeenia 1-4; Eesti-Küpros 2-3; Eesti-Poola 0-5.

Individuaalsed Meistrivõistlused 11.-15.11.2009

Meesüksikmäng, 72 osalejat

  1. Victor Axelsen, Taani, 2. Kim Bruun, Taani, 3.-4. Anatoliy Yartsev, 3.-4. Venemaa, Emre Lale, Türgi, 17.-32. Gert Kuusik, 33.-64. Robert Kasela.

Naisüksikmäng, 72 osalejat

  1. Carolina Marin Martin, Hispaania, 2. Neslihan Yigit, Türgi, 3.-4. Ebru Tunali, Türgi, 3.-4. Line Kjaersfeld, Taani, 33.-64. Anette Martin, 65.-72. Helen Kaarjärv.

Meespaarismäng, 59 paari

  1. Frederik Colberg-Kasper Paulsen, Taani, 2. Lucas Corvee-Joris Grosjean, Prantsusmaa, 3.-4. Ivan Nikitin-Anatoliy Yartsev, Venemaa, 3.-4. Kasper Antonsen-Mathias Mundbjerg, Taani, 33.-59. Gert Kuusik-Mihkel Talts, 33.-59. Mikk Järveoja-Robert Kasela.

Naispaarismäng, 55 paari

  1. Celine Juel-Mette Poulsen, Taani, 2. Neslihan Kilic-Neslihan Yigit, Türgi, 3.-4. Gabriela Stoeva-Stefani Stoeva, Bulgaaria, 3.-4.Amanda Madsen-Josephine Van Zaane, Taani, 33.-55. Liis Järveoja-Airi Mikkelä, Eesti-Soome, 33.-55. Helen Kaarjärv-Anette Martin.

Segapaarismäng, 70 paari

  1. Frederik Colberg-Mette Poulsen, Taani, 2. Kasper Antonsen-Amanda Madsen, Taani, 3.-4. Joris Grosjean-Lea Palermo, Prantsusmaa, 3.-4. Oliver Gwilt-Georgia Hughes, Wales, 33.-64. Mikk Järveoja-Liis Järveoja, 33.-64. Mihkel Talts-Helen Kaarjärv.

 

Euroopa Karikasarja finaalturniir 05.-06.06.2009 Assen, Holland

 

Meesüksikmäng, 6 osalejat

  1. Rajiv Ouseph, Inglismaa, 2. Raul Must, 3.-4. Dicky Palyama, Holland, 3.-4. Jan Vondra, Tšehhi.

Naisüksikmäng, 6 osalejat

1. Rachel Van Cutsen, Holland, 5.-6. Kati Tolmoff, 5.-6. Jill Pittard, Inglismaa.

 

 

Maailmakarikaetapid

 

Yonex Estonian International 15.-18.01.2009 Tallinn, Eesti

Meesüksikmäng, 80 osalejat

  1. Ville Lang, Soome, 2. Kasper Ipsen, Taani, 3.-4. Raul Must, 3.-4. Shoji Sato, Jaapan, 33.-48. Rainer Kaljumäe, 49.-64. Ingmar Seidelberg, 65.-80. Indrek Luts, Raino Pregel, Kristjan Täherand, Raul Käsner, Kristjan Tõnismäe, Kristjan Kivirand, Rudolf Leimets.

Naisüksikmäng, 39 osalejat

  1. Tatjana Bibik, Venemaa, 2. Anne Hald Jensen, Taani, 3.-4. Kati Tolmoff, 3.-4. Olga Kolovanova, Venemaa, 9.-16. Laura Vana, Karoliine Hõim, 33.-39. Kaisa Simon

Meespaarismäng, 35 paari

  1. Naoki Kawamae-Shoij Sato, Jaapan, 9.-16. Raul Käsner-Ants Mängel, Vahur Lukin, Einar Veede, 17.-32. Indrek Küüts-Meelis Maiste, Andres Aru-Sven Kavald, Rainer Kaljumäe, Ingmar Seidelberg, 33.-35. Kalle Kaljurand-Kristjan Klajurand.

Naispaarismäng, 21 paari

  1. Jiani Cai-Bo Rong, Hiina, 5.-8. Ulla Helm-Eve Jugandi, Ketly Freirik, Glaudia Vogelsang, Eesti-Saksmaa, 17.-21. Kertu Margus-Gerda Teder, Külle Laidmäe, Liisu Lugna, Karoliine Hõim-Laura Vana.

Segapaarismäng, 31 paari

1. Yi Zhang-Jiani Cai, Hiina, 9.-16. Vahur Lukin-Eve Jugandi, Kristjan Kaljurand-Laura Tomband, Raul Must-Laura Vana, 17.-31. Rainer Kaljumäe-Ketly Freirik, Ulla Helm-Andres Aru, Einar Veede-Külle Laidmäe, Ants Mängel-Kertu Margus.

 

Swedish International 22.-25.01.2009 Stockholm, Rootsi

Meesüksikmäng, 88 osalejat

  1. Jan O Jorgensen, Taani, 9.-16. Raul Must, 57.-88. Gert Künka, Rainer Kaljumäe, Tauno Tooming.

Naisüksikmäng, 70 osalejat

  1. Yu Hirayama, Jaapan, 41.-70. Karoliine Hõim,Laura Vana.

Naispaarismäng, 34 paari

  1. Rachel Van Cutsen-Pauline Van Dooremalen, Holland, 17.-24. Sarah Thomas (Wales)-Piret Vaughan, 27.-30. Laura Vana, Karoliine Hõim.

Segapaarismäng, 36 paari

  1. Valeriy Atrashchenkov-Elena Prus, Ukraina, 28.-36. Karoliine Hõim-Mikko Vikman (Soome).

 

Austrian International 18.-21.02.2009, Viin, Austria

Meesüksikmäng, 105 osalejat

  1. Kazuteru Kozai, Jaapan, 5.-8. Raul Must.

 

Croatian International 05.-08.03.2009 Zagreb, Horvaatia

Meesüksikmäng, 68 osalejat

  1. Peter Mikkelsen, Taani, 5.-8. Raul Must.

Naisüksimäng, 38 osalejat

  1. Anita Raj Kaur, Malaisia, 17.-32. Laura Vana.

 

Swiss Super Series 10.-15.03.2009 Basel, Šveits

Naisüksikmäng, 59 osalejat

  1. Yihan Wang, Hiina, 17.-32. Kati Tolmoff.

 

Polish International 25.-29.03.2009 Varssav, Poola

Meesüksikmäng, 74 osalejat

  1. Dicky Palyama, Holland, 2. Raul Must, 3.-4. Przemyslaw Wacha, Poola, 3.-4. Christian Lind Thomsen, Taani.

Naisüksikmäng, 53 osalejat

  1. Linling Wang, Poola, 17.-32. Karoliine Hõim, 33.-53. Laura Vana.

Naispaarismäng, 22 paari

  1. Diana Dimova-Petya Nedelcheva, Bulgaaria, 17.-22. Karoliine Hõim-Laura Vana

Segapaarismäng, 29 paari

  1. Michal Logosz-Olga Konon, Poola, 9.-16. Karoliine Hõim-Jesper Von Hertzen (Soome)

 

Finnish International 02.-05.04.2009 Vantaa, Soome

Meesüksikmäng, 81 osalejat

  1. Peter Mikkelsen, Taani, 9.-16. Raul Must, 57.-81. Tauno Tooming, Rainer Kaljumäe

Naisüksikmäng, 65 osalejat

  1. Juliane Schenk, Saksamaa, 5.-8. Kati Tolmoff, 33.-40. Karoliine Hõim

Segapaarismäng, 36 paari

  1. Vitalij Durkin-Nina Vislova, Venemaa, 29.-36. Karoliine Hõim-Mikko Vikman (Soome)

 

Dutch International 16.-19.04.2009 Wateringen, Holland

Meesüksikmäng, 91 osalejat

  1. Dicky Palyama, Holland, 33.-36. Rainer Kaljumäe

Naisüksikmäng, 42 osalejat

  1. Juliane Schenk, Saksamaa, 17.-32. Karoliine Hõim

Naispaarismäng, 16 paari

  1. Line Damkjaer Kruse-Mie Schjott-Kristensen, Taani, 9.-16. Karoliine Hõim-Noora Virta (Soome)

 

Portuguese International 30.04.-03.05.2009 Caldas da Rainha,  Portugal

Naisüksikmäng, 42 osalejat

  1. Jill Pittard, Inglismaa, 17.-32. Karoliine Hõim

 

Spanish Open 21.-24. 05.2009 Madrid, Hispaania

Meesüksikmäng, 88 osalejat

  1. Hans-Kristian Vittinghus, Taani, 41.-56. Gabriel Künka

 

Open Volant d´Or de Toulouse 28.-31.05.2009 Toulouse, Prantsusmaa

Naisüksikmäng, 46 osalejat

  1. Ella Diehl, Venemaa, 2.Jill Pittard, Inglismaa, 3.-4. Kati Tolmoff, 3.-4. Sayale Gokhale, India, 17.-32. Karoliine Hõim

 

White Nights 01.-05.07.2009 Gatchina, Venemaa

Meesüksikmäng, 61 osalejat

  1. Dmytro Zavadsky, Ukraina, 17.-32. Rainer Kaljumäe

Naisüksikmäng, 36 osalejat

  1. Ella Diehl, Venemaa, 17.-32. Laura Vana

 

Kharkov International 10.-13.09.2009 Kharkov, Ukraina

Meesüksikmäng, 64 osalejat

  1. Dmytro Zavadsky, Ukraina, 57.-64. Gabriel Künka

Meespaarismäng, 24 paari

  1. Andrej Ashmarin-Andrey Ivanov, Venemaa, 17.-24. Gabriel Künka-Mathias Fenström (Rootsi)

 

Bitburger Saarlorlux Open 20.09.-04.10.2009 Saarbrucken, Saksamaa

Meesüksikmäng, 56 osalejat

  1. Jan O. Joergensen, Taani, 5.-8. Raul Must

 

Bulgarian International 01.-04.10.2009 Sofia, Bulgaaria

Naisüksikmäng, 56 osalejat

  1. Petya Nedelcheva, Bulgaaria, 17.-32. Karoliine Hõim, 33.-40. Laura Vana

 

Dutch Open 13.-18.10.2009 Almere, Holland

Meesüksikmäng, 80 osalejat

  1. Chetan Ananad, India, 9.-16. Raul Must, 17.-32. Rainer Kaljumäe

Naisüksikmäng, 46 osalejat

  1. Yao Jie, Holland, 17.-32. Karoliine Hõim

 

Denmark Super Series 20.-25. 10.2009 Odense, Taani

Meesüksikmäng, 58 osalejat

  1. Simon Santoso, Indoneesia, 33.-40. Raul Must

 

Norwegian International 12.-15.11.2009 Oslo, Norra

Meesüksikmäng, 77 osalejat

  1. Hans-Kristian Vittinghus, Taani, 2. Marc Zwiebler, Saksamaa, 3.-4. Christian Lind Thomsen, Taani, 3.-4. Raul Must, 33.-40. Gabriel Künka

Naisüksikmäng, 44 osalejat

  1. Juliane Schenk, Saksamaa, 17.-32. Karoliine Hõim, 17.-32. Laura Vana

Meespaarismäng, 39 paari

  1. Rasmus Bonde-Simon Mollyhus, Taani, 9.-16. Gabriel Künka-Andi Hartono Tandaputra (Indoneesia)

Naispaarismäng, 31 paari

  1. Helle Nielsen-Marie Ropke, Taani, 9.-16. Laura Vana-Nanna Vainio (Soome)

 

Scotland International 18.-22.11.2009 Glasgow, Šotimaa

Naisüksikmäng, 58 osalejat

  1. Susan Egelstaff, Šotimaa, 33.-58. Karoliine Hõim

 

Irish International 03.-06.12.2009 Glasgow, Iirimaa

Meesüksikmäng, 88 osalejat

  1. Henri Hurskainen, Rootsi, 9.-16. Raul Must

Naisüksikmäng, 67 osalejat

1. Carolina Marin, Hispaania, 57.-67. Laura Vana

 

Turkiye International 17.-20.12.2009 Istanbul, Türgi

Naisüksikmäng, 51 osalejat

  1. Li Shuang, Türgi, 9.-16. Karoliine Hõim

 

 

Balti Matš  05.-07.09.2009 Kaunas, Leedu

Täiskasvanute koondis

  1. Leedu, 2. Eesti (Rainer Kaljumäe, Raul Käsner, Ants Mängel, Laura Vana, Melissa Mazurtšak, treener Heiki Sorge) 3. Läti

U-19 koondis

1. Eesti (Getter Saar, Kertu Margus, Kristjan Kaljurand, Kristjan Täherand, treener Aigar Tõnus) 2. Leedu, 3. Läti

 

 

6. Eesti-Soome U-19 Maavõistlus 05.12.2009

Soome võitis 5:2

Eesti võistkond: Kristjan Täherand, Kaspar Kapp, Getter Saar, Kertu Margus, Gerda Teder, Kristjan Kaljurand

 

Eesti-Soome U-15 Maavõistlus 18.12.2009

Soome võitis 8:6

Eesti võistkond: Sander Merits, Sander Sauk, Mihkel Laanes, Revo Posti, Anette Martin, Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Kadi-Riin Schimanski, Timo Tampuu, Hendrik Neemre.

 

Rahvusvaheline kohtunikekoolitus 15.-18.01.2009 Tallinn, Eesti

3 Eesti väljakukohtunikku läbisid Euroopa Sulgpalliliidu akrediteerimiseksami ja nad on tunnistatud Badminton Europe poolt akrediteeritud väljakukohtunikeks: Iris Metspalu, Katrin Aru, Artjom Arno, lisaks omab eelnevalt akrediteeringut Artur Zaluznõi.